Wpis z mikrobloga

Wieczna #bekazpodludzi , ktorzy zawsze i wszedzie zaciagaja reczny.

Staje taki jeden z drugim na idealnie rownym parkingu pod Biedra i co?

TrrrrRRrrrt!

No przeciez auto na biegu sie stoczy! Wjezdza dziadek do garazu. I co?

TrrrrRRrrrt!

Ide po Mloda do przedszkola i tylko w kolko slysze

TrrrrRRrrrt! , TrrrrRRrrrt!, TrrrrRRrrrt! ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tu auto na biegu naprawde nidzie nie #!$%@?! Nawet przy nachyleniu jakims ludzkim na jedynce nigdzie sie nie ruszy.
To,ze sie tego recznego nie uzyje codznnie to nie znaczy,ze sie zara zepsuje. Kisne z nich. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wyzywam Was! Zwroccie na to uwage.

#niepopularnaopinia #motoryzacja #samochody
  • 152
@jedrek_masta: @Akuku69: @ncpnc: @wylinka_wensza:

Ja nie jestem przeciwko zaciaganiu recznego. Tylko niech sie to robi jak to jest potrzebne. Zaciaganie go na plaskim nic nie da. W niczym nie pomoze.
Hamulec postojowy - oczywiscie. Jak sie parkuje na wziesieniu i jest niebezpieczenstwo,ze sobie pojedzie. A gdzie pojedzie na parkignu?

BTW: Nie wiem czy wiecie w miastach gorzystych nie ma czesto obowiazku zaciagania recznego. Jest za to obowiazek skrecania
Pobierz bigger - @jedrekmasta: @Akuku69: @ncpnc: @wylinkawensza: 

Ja nie jestem przeciwko ...
źródło: comment_eywTuRtXptR0DWADfYAKSiV8vXNeJajn.jpg
@bigger: wlasnie ja mam taki #!$%@? zwyczaj nie zaciagania recznego, kiedys mi sie zepsul i taki odruch pozostal, ze wrzycam na jedynke i ide. co roku odbija mi sie to czkawka przy przegladzie. Zawsze przed musze jecha do mechanika na naprawe recznego. A juz najgorsze jak ktos obcy jedzie moim samochodem i zaciagnie reczny. Nie wiem czy to kwestia marki czy modelu ale jesli zbyt dlugo nie uzywam recznego to po
@ncpnc: Daja tu wpisy o zatyczkach do dupy, waleniu konia i calej reszty.. Czuje sie upowazniony.. ( ͡ ͜ʖ ͡)

@sidLeniwiec: Tej.. mialem duuuzo aut. Problem z recznym mialem tylko raz w C5 jak mi dupnela linka od jednego kola (sa w takich ujowych prowadnicach), ale miala prawo po 400 k. Pozatym nie miale nigdy z recznym problemow.

Ok. Jeszcze raz mi Zona-gapa spalila w