Wpis z mikrobloga

  • 2
Mireczki jest wśród nas ktoś, kto umie dobrze latać scout śmigłowcami? Głównie chodzi mi o #bf4 , ale wiem, że latanie w #bf3 nie różni się tak bardzo. Macie może jakieś porady? Latać, żeby latać to umiem, gorzej z zabijaniem. Właściwie to i to mi jakoś wychodzi (ale tylko jakieś 0,5 kill per minute), gorzej z utrzymaniem śmigłowca w powietrzu. Jak nie jakieś AA pojazdy naziemne, to stingery, to jety, to rpg, to inne heli, to czasem infantry przez szybę w łeb strzeli. Jak tu żyć? Jakieś porady?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stylax: Pamiętaj który celownik jest tak naprawdę celownikiem, ogólnie scout heli jest powolne i c-----e więc trzymać się z daleka od wrogich punktów (gdzie przeciwnicy będą mogli respić się z igłami), wg mnie raczej do obrony niż do ataku.

A na mniejszych mapkach gdzie scout heli prawie zawsze ma starcie z innym scout heli podstawą jest ktoś kto siedzi na skrzydle i spawa
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@blisher: mi właśnie chodzi o agresywne granie tym acout heli. Dobrym przykładem jest widgitybear, który gra generalnie tylko w tych heli i zwykle kończy rundę ze statmi rzędu 60/3. Oglądam jakieś tam jego vody z commentary, ale ogólnie chciałem mireczków jeszcze o jakieś porady spytać.
  • Odpowiedz
@Stylax: To trzeba srogo ogarniać. Nie wiem jak w czwórce, ale w trójce te helki są tak strasznie wolne że trudno czołg dogonić, jak nie ma budynków żeby się pochować (np trójkowa pustynia bandar) to parę minut i schodzisz od igły albo jet
  • Odpowiedz
@Stylax: Jamie prawdę Ci powie. Ogólnie @KierownikW10 ma rację, jak zwiadowczaki to tylko mapy zurbanizowane (Dawnbreaker, Flood) chociaż na mapach z Naval Strike też dają radę. Najgorszą mapą dla zwiadowczaków jest chyba golmud. Ogólnie reguła jest taka- na mapach zurbanizowanych wykorzystujesz budynki do coveru i gnoisz piechotę robiąc szybkie przeloty tak, aby nie miała czasu na namierzanie. Na paracelach gnoisz jety, wystrzegasz się AA i jedziesz piechotę. Spawacz też
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jamiemonovitz: niestety nie mam znajomkow co by mogli mnie spawac, jedynie jeśli ktos sie dosiadzie czasem to wtedy. Bfa mam tylko podatawke, wiec w gre wchodza tylko dawnbreaker i floodzone? Pytanie co ecm. Uzywam go gdy pocisk juz leci na mnie, czy gdy jestem namierzany (slyszalem rozne wersje)? Jezeli chodzi o loadout to i tak probowalem 25mm i 7,62 i wole miniguna osobiscie. Heatseakrery i ecm to tez dla mnie
  • Odpowiedz