Wpis z mikrobloga

Hehe Solgaz suchy humor bez plomienia, fenomen atencyjnego pajaca 'powodzenia' i bananowego słoika feuerfesta oraz plusowanie kalek z reddita jak naiwne lemingi myśląc, że to oryginalny kontent autorstwa Niedokonczoy_Autyzm to najlepsze przykłady potwierdzające jaką ciemną masą podludzi są wykopki :)
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: @Nadrill: ma zamiar kupić płytę solgazu na allegro w ratach payu i nikomu nie będę się chwalił, że jestem z wykopu. Mam 32 lata i takie akcje jak dajcie rabat mireczkowi są nie dla mnie. Myślę, że wielu innych kupujących podchodzi do tego w podobny sposób. Myślę zatem, że faktycznie jest to niezmierzalne, ile dzięki wykopowi sprzedali płyt.
  • Odpowiedz
@Nadrill: Bzdury piszesz. Wyzwanie śmieszków od dzieciaków bo podoba im się marketing i PR firmy @Solgaz też świadczy o twoim niezbyt wysokim poziomie i jawnych kompleksach.
Ja się bardzo cieszę, że się czegoś o tej firmie i jej produktach dowiedziałem. Mam 27 lat i bardzo poważne plany, by w przeciągu dwóch lat otworzyć restaurację. Będę więc potrzebował dobrej, wydajnej i oszczędne kuchenki, na pewno w ilości większej niż jedna.
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: Wszystko ok, ale jak dla mnie zaczynają już przesadzać, na początku fajnie 'zajebiste płyty bez płomienia' hehe, ale po jakimś czasie to zrobiło się nudne, a teraz żenujące (przynajmniej dla mnie) znajdując to prawie wszędzie. Kupa ludzi ma zainstalowany adblock, żeby nie oglądać durnych reklam, ale jak to jest żywa osoba, która wrzuca Ricka, rozdaje kubki za plusy, a reszta lemmingów wrzuca ten tekst w popularnych wpisach to już
  • Odpowiedz
@Rga79: Ja

Poza tym zaplusowałem tylko z powodu w-----------h debili z MIEJSCE NA REKLAMĘ, SOLGAZ SOLGAZ itp. sama firma mi nie wadzi bo robi dobry marketing i wie jak można niektórym łby wyprać. No, ale oni nie są podatni na reklamy, manipulacje itp. itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nadrill: boze te wszystkie przerabianie past, wymyslanie sucharow, pisanie epopei solgazowych na ich temat, jakies wierszyki, jakie to jest smutne ;_; pucują się aby dostac... kubek, normalny kubek z napisem solgaz, normalnie az mi smutno sie na sercu robi, jak widze jak im dupe liza, nie wiem co jest takiego super w tym solgazie, narozdawali kubkow, popisali troche w wykopmowie (bardziej czanmowie ale to inna sprawa) i juz bohaterzy myrko,
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty:

Hehe Solgaz suchy humor bez plomienia, fenomen atencyjnego pajaca 'powodzenia' i bananowego słoika feuerfesta oraz plusowanie kalek z reddita jak naiwne lemingi myśląc, że to oryginalny kontent autorstwa Niedokonczoy_Autyzm to najlepsze przykłady potwierdzające jaką ciemną masą podludzi są wykopki :)


Zawsze zastanawiałem się czy mozna podsumować ten serwis a wlasciwie mikroblog w kilku zdaniach, tobie się to udało w 3 wersach.
Poza tym @Niedokonczony_Autyzm vel @Niedokonczone_Zdani to
  • Odpowiedz