Wpis z mikrobloga

Przypominamy o #rozdajo, które kończy się dzisiaj o 20:00 KLIK

Tymczasem chcemy was zachęcić do wzięcia udziału w kolejnym konkursie. Tym razem jest on zlokalizowany na naszej facebookowej stronie i można w nim wygrać fizyczne płyty z muzyką z Hitman: Blood Money, Dead Island oraz The Elder Scrolls Online. Konkurs trwa do kolejnego poniedziałku - 26.01. Aby wygrać trzeba opisać w maksymalnie 5 zdaniach swoją ulubioną grę i jej ścieżkę dźwiękową, a swój typ opublikować tutaj lub wysłać go na e-mail p.batko@grmradio.pl. Nieco trudniejsze zadanie niż wczoraj, ale wierzymy w was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze dzisiaj rozwiązanie wczorajszego #rozdajo

http://grmradio.pl/
#konkurs #rozdajo #grmradio #muzyka #muzykazgier #gry
  • 3
  • Odpowiedz
@GRMradio: Jedna sugestia do strony: ucieszyłbym się jakbyście dali kategorię muzyczne. Czasem mam ochotę posłuchać czegoś elektronicznego jak z Far Cry Blood Dragon czy Hotline Miami a czasem mam humor na epicką muzykę z Twierdzy lub Baldurs's Gate. Dla mnie byłoby to bardzo przydatne.
  • Odpowiedz
@Bernan: Będzie to jak na razie trudne do zrobienia, ale będziemy próbowali robić muzycznie tematyczne audycje/dni, kiedy przez kilka godzin będzie można usłyszeć konkretny gatunek, albo soudtrack z danej serii gier - do tej pory zrobiliśmy tak z serią Assassin's Creed.
  • Odpowiedz
@GRMradio: Szkoda, bez tej funkcji raczej dalej będę polegał na playlistach z youtube. Piszcie tutaj jak będziecie robić jakąś audycję co bym mógł przesłuchać ją w miarę upodobań :)
  • Odpowiedz