Wpis z mikrobloga

Chcesz się dowiedzieć, dlaczego nie potrafisz odczuwać emocji, śmierć bliskiej osoby "rusza cię" tak bardzo, jak przecena świątecznego karpia, nie masz żadnych planów na przyszłość, wyroki sądowe a mimo to jesteś powszechnie lubianą osobą sprawiającą wrażenie mega-ogarniętej, niestety każdy kto da się wciągnąć w znajomość z Tobą zostaje wykorzystany bo dobierasz znajomych tylko takich, z których możesz czerpać korzyści? Jesteś dość inteligentny, oczytany ale nie potrafisz utrzymać przy sobie kobiety i legalnie zarabiać?
Ja właśnie tak mam. Do tej pory myślałem, że to wszystko cechy przypadkowe - ale to wszystko po przeczytaniu pewnej #ksiazka zebrało się w logiczną całość. Osobowość psychopatyczna. Zapewne ci którzy nie znają tematu powiedzą "jak można się zadawać z taką szują" - otóż każdy kto mnie chwilę pozna garnie do mnie, ponieważ nieświadomie uwypuklam wszelakie swoje manipulacyjne zalety. Nieświadomie wyruchałem już w ten sposób (skrzywdziłem w sensie) wiele ludzi - i nie czuję się z tym przesadnie źle. Nie mam przez to żadnych znajomych na dłużej (heh i też mi z tym niezbyt źle). Gdy chodziłem 2 lata na terapię, to okazało się że prowadzę gierkę z terapeutą/psychiatrą... Moje życie postępowało według opisywanego w literaturze naukowej kanonu, uzależnienie od narkotyków, hazardu, seksu, trollowania, sprawy sądowe (pierwszy raz karany w wieku 15 lat za hacking), zgnilizna moralna a większość uczuć to ja znam tylko z teorii, tak na serio nie wiem jak niektóre z nich się odczuwa....

36/40 pkt. here (tylko dlatego, że jeden punkt mnie nie dotyczy)

Rozwiążcie proszę uczciwie ten test i zapostujcie wynik.
http://www.psychologiadzis.eu/archiwum/nr-4-2011/item/335-zdemaskuj-psychopat%C4%99
w każdym z poniższych punktów przyznajcie sobie 0-2pkt. - tylko uczciwie i nie naciągając:


Zachowania antyspołeczne
Potrzeba stymulacji i skłonność do odczuwania nudy
Pasożytniczy styl życia
Niska kontrola zachowania
Przypadkowe kontakty seksualne
Brak realistycznych długoterminowych celów
Impulsywność
Nieodpowiedzialność
Wczesne problemy z zachowaniem
Przestępczość nieletnich
Naruszanie zasad zwolnienia warunkowego lub kurateli

Cechy emocjonalne/interpersonalne
Swoboda w kontaktach z innymi i powierzchowny urok
Wyolbrzymione poczucie własnej wartości
Patologiczne kłamstwo
Oszustwa i manipulowanie
Brak poczucia winy
Płytki afekt
Bezduszność i brak empatii
Brak poczucia odpowiedzialności za własne czyny

Inne czynniki
Popełnianie różnego rodzaju przestępstw
Wiele krótkotrwałych związków małżeńskich

btw. książka 10/10 - must have dla każdego zainteresowanego tematem mózgu/s----------a/psychopatów

Inna sprawa, że teraz zupełnie nie wiem co dalej robić, bo nie chcę być taką osobą...

#psychologia #psychiatria #medycyna #nauka #narkotykizawszespoko #pytanie
D.....r - Chcesz się dowiedzieć, dlaczego nie potrafisz odczuwać emocji, śmierć blisk...

źródło: comment_cwdcQCdcXL3gasiJYksYY4KSm7jz3RtV.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Donk_von_Fisher: dzieki za posta cumplu, zawsze uwazalem sie za psychopate ale musze wypelnic ten test jeszcze :)
Czy moglbys opisac jaka gierke prowadziles z psychologiem? Chciales przekonac go ze z Toba wszystko ok zgadza sie?
  • Odpowiedz