Wpis z mikrobloga

@pani_bacuhowa: gdzie ćwiczysz? bo widziałem, że na Żagiestowskiej są takie zajęcia i faktycznie rewelacyjnie to wygląda. Ale raczej do grupy nie dołączę i pozostanę przy innych aktywnościach :P
  • Odpowiedz
@pani_bacuhowa: Ej, ale ta sztuczka, którą tu robisz pewnie wcale nie jest jakimś wysokim poziomem wtajemniczenia w tańcu na rurze, co nie? Strzelam, że wrzuciłaś zdjęcie po to, żeby miraski chwaliły twoją sprawność, bo koleżanki z zajęć cię nie chwalą

  • Odpowiedz
  • 0
@o-o_i: przecież napisałam, że dopiero wracam do formy ! Poziom średniozaawansowany u mnie i jasne, że dużo mi brakuje jeszcze. I nie, nie jest na wysokim poziomie,ale ładnie wygląda- ta sztuczka ;)
  • Odpowiedz
@pani_bacuhowa: nie chcę mi się czytać wszystkich komentarzy, ale wiem że na górze jest gównoburza, więc ja tylko dodam od siebie: lamusy zamknąć się, taniec na rurze jest mega seksowny i mega zajebisty, a Tobie zazdroszczę, bo z tego co widzę masz zajebiste ciało, a ja sama bym chciałam kiedyś spróbówać, tylko kursy są niestety drogie :D
  • Odpowiedz
@Nokja: odwołujesz się do tematu, o którym autorka nawet nie wspomniała. I stąd się bierze radykalizm. Sport i hobby, jak każde inne.
  • Odpowiedz
@Nokja: moja co jakiś czas jak ma jakieś wieksze postępy (ogarnie nową figurę do perfekcji, która coś nowego od niej wymaga) to wtedy wrzuca zdjęcia na fejsbuka. Ja nie widzę w tym nic złego, ona nie widzi w tym nic złego - czemu mielibyśmy się przejmować opiniami innych osób? Jeżeli ktoś inny ma z tym problem to on ma problem, a nie my :)

Nie, nie postrzega siebie jako obiektu
  • Odpowiedz
  • 0
@Nokja: a co Ciebie interesuje wrzucanie fotek innych dziewczyn w necie z poledance skoro one nie widzą w tym nic złego? Dlatego właśnie się rozpisałem, ale jak widać nie zrozumiałaś.
  • Odpowiedz
@Zhukov: bo wrzuciła to na forum ogólne. Jakby wstawiła na fejsa dla swoich znajomych to bym się tam nie wypowiedziała, a tak miałam pełne prawo skrytykować w moim odczuciu nieprzyzwoitą postawę.
  • Odpowiedz