Wpis z mikrobloga

@haker_proker: przede wszystkim jest montowana na dobrej wysokości... szlag mnie trafia gdy mam wysuszyc ręce suszarką znajdującą się na wysokości mojej twarzy, aż w tej chwili poczułam krople wody wdmuchiwane do rękawów ;_;
  • Odpowiedz
Osuszanie rąk suszarką z silnym strumieniem powietrza powodowało przeciętny wzrost liczby bakterii o 42% na opuszkach palców i o 15% na wewnętrznych powierzchniach dłoni. Po użyciu suszarki z ciepłym powietrzem liczba bakterii rosła średnio o 194% na opuszkach palców i o 254% na wewnętrznych powierzchniach dłoni. Z kolei osuszenie rąk papierowym ręcznikiem skutkowało zmniejszeniem liczby bakterii średnio o 76% na opuszkach palców i o 77% na wewnętrznych powierzchniach dłoni.

http://www.tork.pl/Dlaczego-Tork1/Higiena1/Rczniki-papierowe-s-bardziej-higieniczne-ni-ciepe-powietrze/
  • Odpowiedz
1. Powietrze w niej jest często zbyt zimne (zapomnij o wygrzaniu rąk w zimie - to powinna być kwestia obowiązkowa) nie wiem czy to zalezy od ustawień ale jednak.


@Floyt: Ta "suszarka" nie osusza dłoni przez grzanie tylko strumieniem powietrza zdmuchuje wodę z twoich dłoni.

@haker_proker: wilgoć i wysoka temperatura idealne warunki do wylęgania się całej plejady
  • Odpowiedz