Wpis z mikrobloga

Miraski, złożyłem wniosek do #az o przeniesienie #domeny do innego rejestratora. Skubani zażądali dokumentów, to szybciutko im przedstawiłem, podkreślając zapisy NASKu o tym, że Partner jest zobowiązany do wydania kodu #authinfo bezzwłocznie. Zero odpowiedzi, domena wygasa za 30 dni, a ja #cebula nie pozwolę na to, by przepłacić kilkadziesiąt złotych za adresik! Żadnej promocji, domena przedłużana kilka lat. Jak ich zmusić by mi dali te cyferki authinfo? Z #homepl jakoś nie miałem takich problemów, choć domenka cenniejsza...

#rejestracja #hosting #cebuladeals #it #internety
  • 8
@hesar: No i wszystkie papiery przedstawiłem, a odpowiedzi celowo zero.
Od AZ.pl uciekać jak najdalej! Hosting to śmiech na sali (wielokrotnie się przekonałem), cennik usług mówi sam za siebie, a traktowanie klienta widać najlepiej na załączonym przykładzie... Home.pl przynajmniej ze swoimi kosmicznymi cenami jakoś traktuje klienta i wydaje ten kod, a cały ten AZ śmierdzi komuną do reszty...

Domenę zdobędę tak czy inaczej - jeśli nie wyrobię się z czasem formalnie
@hesar: Wiem, dlatego teraz płacę za cebulackie oszczędności kilka dobrych lat temu (załapałem się na darmową promocję i akurat ten adres wypalił po roku), przedłużając przez kilka lat po mocno zawyżonej stawce - i w końcu kiedyś ten proces trzeba przejść... ;-)