Wpis z mikrobloga

Jak rozwiązaliście problem z przeciwstawnymi typami? Zignorowaliście Vladana? Wprawdzie u mnie sytuacja rozwiązała się wcześniej, jako że obstawiam na bieżąco z wychodzącymi typami, więc tutaj po prostu odpuściłem, ale jestem ciekawy jak wy to zrobiliście.
Ktoś już o to pytał pod wykobet, ale rozmowa zeszła na brak solidarności pewnego użytkownika ;)
#wykobetrozmowy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miszkens: Jest po meczu to chyba nikt mnie nie zje jak napiszę, tym bardziej że to co #!$%@?łem zasługuje na nagrodę:
Mecz Cobreloa-Palestino, najpierw jeden typer dał typ AH Palestino +0, a następnie inny dał taki sam typ na Cobreloa :D
Ponieważ obstawiam na bieżąco, to odpuściłem ten drugi typ. Ale kiedy weryfikowałem czy wszystko już obstawiłem, to zdążyłem o tym zapomnieć i postawiłem drugi raz, na przeciwny wynik xD
  • Odpowiedz
@deegen331: wiadomo, jeśli ostatecznie wychodzi surebet to narzekać nie ma co... No chyba ze będzie np. Remis :D
takie sytuacje to JEST problem. W końcu kupując typy od "pro" liczysz na możliwie najbardziej prawdopodobny wynik, więc taki konflikt bardzo przeszkadza.
  • Odpowiedz