Wpis z mikrobloga

@diversion876: @Whaler: @pszemek1337: @softenik: W sumie mam #!$%@? czy nazwiecie mnie płaczkiem czy idiotą. W plikach CS:GO idzie zmodyfikować, że gracz nie widzi dymu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Stąd kolega na filmie ładnie i elegancko zabija kolesi w dymie. Jest też możliwość modyfikacji, że jedno kliknięcie wypuści kilka pocisków więcej.

Stąd możecie napotkać osoby, które będą miały uber mocne M4a1 albo AK-47 zabijające niemal
@Whaler:

Napiszę to prościej, to działa w ten sposób:

Ty rzucasz smoke, słyszysz pyknięcie jak dym się uwalnia wychodzisz, ale nie widzisz dymu (tak jakby wcale nie istniał), dzięki temu widzisz gracza za dymem i go zabijasz. On nie wie, że jesteś bo widzi dym, ale Ty nie widzisz go. Taka ochrona dymna dla Ciebie, ale nieuczciwa wobec graczy fair play ;).

Także WH można spokojnie wykluczyć.
@softenik: Ja tego nie pochwalałem nigdzie bo nawet pisałem "nieuczciwa wobec graczy fair play".

Sam włączyłem sobie lokalny serwer z botami by sprawdzić czy jest taka możliwość modyfikacji. Niestety jest... i nie wygląda na to by Gejben miał zamiar to jakoś załatać czy ukryć...

Ta modyfikacja pozwala Ci:
- wyłaczyć widoczność dymu - dzięki temu możesz być ninją co zabija przez dym jak na filmie.
- wyłączyć reakcję na flashbanga -
@CrossX: Ja tego nie testowałem by tego używać w normalnych grach bo brzydzę się czitami czy modyfikacjami by móc wygrać w nierównej walce.

Testowałem by utwierdzić się w pewności, że coś takiego ISTNIEJE, a istnieje i na serwer bez zmodyfikowanych plików spokojnie wejdziesz. Nie takie rzeczy się robiło. Czemu tak sądzę? Choćby po obejrzeniu wielu nagrań z graczami, którzy idealnie zabijają w dymie innych graczy. Mam na myśli zabijanie i ładne
@MWittmann: No i właśnie o to mi chodzi, że testowałeś to na serwerze lokalnym, który też miał te zmodyfikowane pliki. Z botami to mogę sobie też z Safari Mesha Dragon Lore zrobić, ale to nie oznacza, że to takie proste żeby zadziałało wszędzie.