Wpis z mikrobloga

#pobanie #oswiadczenie

Witam. Właśnie minął mi tygodniowy ban :)

Za co zbanowano mnie na tydzień:

1) Wulgaryzmy: tak, miałem w opisie "psiarnia to pedały" oraz "administracja ma #!$%@? na użytkowników". Rozumiem, że w regulaminie jest zakaz wulgaryzmów, ale egzekwowane jest to wybiórczo - tym razem padło na mnie. Bardziej jednak przeprosić mogę psiarnie niż administracje :)

2) Drugi powód, bardziej kontrowersyjny: rzekomo zakopywałem "za nicki". Już wyjaśniam. Zakopałem 3 znaleziska @Ryzowy_Potwor, bo zobaczyłem, że gość dodał 3 znaleziska pod rząd z livejournal.com. Dodatkowo zakopałem też kilka znalezisk @InnuendoPL, gdyż uznałem, że od gościa w top5 rankingu można oczekiwać czegoś lepszego :). Najwyraźniej moim błędem w tym przypadku jest to, że nie zakopałem więcej znalezisk innych osób z wykopaliska, co by nie dać administracji do tego pretekstu. Radzę wam, uważajcie sami przy zakopywaniu, bo może się okazać, że zakopaliście komuś parę znalezisk pod rząd i poleci wam za to ban :)

@Elfik32: @Shepard: mógłbym prosić o jasne stanowisko w tej sprawie? Następnym razem, gdy będę zakopywał, muszę zakopać więcej znalezisk w wykopalisku, żeby być "czystym".

@InnuendoPL oraz @Ryzowy_Potwor: nie skarżcie się następnym razem swojemu ulubionemu modowi na mnie, tylko po prostu zdajcie sobie sprawę, że jak dodajecie dość dużo znalezisk to może być i dużo zakopów od jednego użytkownika.

No cóż :) Widocznie ktoś uznał, że sam jestem groźny niczym neuropa i stąd ta sama kara :)

Dlaczego nie pójdę na strimsa/klida/onet/samosie?

Hmm. W sumie nie jestem zły na tego bana, bo miałem właśnie czas zwiększyć swą aktywność na strimsie oraz reddicie i wyszło mi to na dobre :)

Co do strimsa: może jest tam jeszcze mało użytkowników, ale zauważyłem, że pojawia się tam coraz więcej eks-wykopowiczów, którzy dość mocno angażują się w jego rozwój. Na pewno będę tam teraz dużo częściej zaglądał.

W sumie administracja mogłaby się zastanowić nad swoimi często beznadziejnymi pomysłami, bo moim zdaniem, jeśli będzie tak dalej, to wykop skończy tak źle, a może nawet gorzej niż digg.

Co trzyma mnie jeszcze na wykopie?

1) Główna jeszcze w miarę trzyma poziom.

2) Stare przyzwyczajenia.

3) Najbardziej to chyba jednak lewackie lolcontenty i gównoburze na mikro :).
  • 5
  • Odpowiedz