Wpis z mikrobloga

Jak już dzisiaj dodałem promocję do klocków, poleciłem film to teraz polecę wam gierkę na #android Oddworld: Stranger's Wrath

W Stranger’s Wrath wcielamy się w postać tytułowego Nieznajomego – przypominającego westernowego łowcę nagród antybohatera, którego działania bywają niebezpieczne i nieprzewidywalne. Wydarzenia przedstawione w grze toczą się na krańcach fantastycznego uniwersum, gdzie niczym na Dzikim Zachodzie nie funkcjonują żadne zasady, a na wolności grasują rozmaici przestępcy, szerzący zamęt i bezprawie. Nasz bohater zalicza się do tych nielicznych, którzy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i dla pieniędzy niezłomnie ściga kolejnych rzezimieszków. W miarę postępów w grze przyjdzie nam jednak zmierzyć się z prawdziwą naturą Nieznajomego, a jej poznanie zbliży nas do zdobycia najważniejszej z nagród.

Podczas naszej przygody przemierzamy rozmaite lokacje, takie jak miasta, lasy, fabryki, górskie kryjówki itp. W miarę odkrywania świata mamy do czynienia z różnymi typami jego mieszkańców, a także naszych potencjalnych przeciwników. Każdy z nich posługuje się odmiennym językiem. Porozumiewanie się z nimi jest jednak konieczne dla uzyskania wielu przydatnych informacji, dotyczących ściganych przez nas osób. W tym celu twórcy serii Oddworld opracowali specjalny system zwany GameSpeak, który odpowiedzialny jest za konwersację z obdarzonymi sztuczną inteligencją postaciami niezależnymi.

#polecamnaandroida #gryandroid
Domenico - Jak już dzisiaj dodałem promocję do klocków, poleciłem film to teraz polec...
  • 4
@Domenico: To Twoja mini recenzja, czy przeklejony opis? Brakuje kluczowej dla wielu, w tym dla mnie, informacji czy gra jest platna/darmowa i czy zawiera mikroplatnosci, a jesli tak, to w jakiej postaci.
@Pacjent: recenzje skopiowałem z forum na którym możesz znaleźć tą grę w wersji "darmowej" -You know what I mean. Poza tym masz link do sklepu google w którym masz informacje ile gra ewentualnie kosztuje w Twoim kraju ( tytuł gry jest linkiem ) mam nadzieję że pomogłem Tobie jak i wielu.
Ps. umieściłem tą grę ponieważ uważam że jest delikatnym przełomem jeżeli chodzi o granie na szybce, powinien Ci to uzmysłowić
@Domenico: Czemu akurat ta gra jest wedlug Ciebie przelomem? Na androidzie jest wiele gier 3D, wydawanych bezposrednio na urzadzenia mobilne, albo portow i wszystkie maja ten sam powazny problem- sterowanie. Dlaczego ta jest lepsza? Pytam z ciekawości, nie na zlosc.
@Pacjent: napisałem, delikatnym przełomem bo w tym wypadku sterowanie jest płynne i nie tak drewniane jak chociażby w Modern Combat. Poza tym gra jest inna, strzelamy robalami z kuszy, mamy ładne zielone mapki, klimat nie jest tak oklepany jak w 80% gierek wychodzących na andka. Ja chodź mam n3 od roku to pierwsza gra w którą zacząłem sobie pogrywać, wcześniej wszystkie szybko się nudziły, nie wracałem do nich.