Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Miałem zapytać was tutaj, który system wybrać 7 czy 8.1, ale po przeczytaniu wpisów wybiorę siódemkę :) Dzięki za pomoc miraski!
#windows81
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piczpacz: Używam Windows 8.1 i nie rozumiem tego całego hejtu. W 8.1 to świetny stabilny system. Doskonale sprawdza się w domu. Natomiast jak tak bardzo upierasz się przy W7 to lepiej zainstaluj najnowsze Ubuntu
  • Odpowiedz
@piczpacz: broniłem się przed 8 długo, podchodzilem do niej dwa razy. Za 3 razem po zainstalowaniu 8.1wlasnie i małego programu co zrobił normalny przycisk "start" w nim
Nigdy więcej 7, 8.1 po prostu z--------a jak mały samochodzik, nie wiem jak wcześniej mogłem takie chuje na niego sądzić. A tych popieprzonych kafelkow nie widziałem ani razu :-)
  • Odpowiedz
@piczpacz: Nic zero problemów, sam jestem zdziwiony. Tylko tak jak pisałem musiałem zainstalować programik aby po naciśnięciu start było normalnie jak w 7 menu a nie do kafelek przenosilo.
Jako ciekawostek powiem ze win na ssd szybko wstawał pod 7 a tu to po prostu mega szybko, a jak jeszcze włączy się hibernacje hybrydowa (polecam) to uruchomienie systemu zajmuje około 4-5 sekundy
  • Odpowiedz
@piczpacz: Teraz po aktualizacji do 8.1 jest możliwość ustawienia uruchomienia na start albo pulpitu albo kafelki jak kto woli. Ja ma pulpit bez programu który tworzy start i jest ok. Start pojawi się niedługo po darmowej aktualizacji do Windows 10. Natomiast problemy owszem mają ale ci co jadą na piracie.
  • Odpowiedz