Wpis z mikrobloga

Ale skislem. Oglądam sobie z znajomymi w kinie w #krakow hobbita. Jest fajnie, hoho jaki super film. W sali 15 rzędów. My siedzimy w 13,a za nami jacyś trzej kumple sobie też gadają o filmie jak my. Nagle w 15 rzędzie wstaje #janusz, 40-45 lat oddalony trochę na bok sali i krzyczy w stronę tych trzech prawdopodobnie studentów 'K---a zamknąć mordy bo zaraz was w--------e z sali'. Wszyscy w śmiech, ludzie na całej sali kisna, ale próbują się opanować. A Janusz dalej swoje 'Nie smiejcie się bo wam zaraz z kopniaka w-----e'. Wtedy to już nie mogłem powstrzymać się i skislem jak ogórek.


#coolstory #truestory #heheszki
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MokrySuchar: Tak samo kisnąłeś kiedy w Drużynie Pierścienia Legolas chodził po powierzchni śniegu, podczas gdy inni brodzili po pas? Albo jak w Silmarillionie mówił o elfach, którzy nie gięli trawy podczas spacerów?
  • Odpowiedz
@Kaethax: To już wgl. Ja dziś kisnąłem nawet jak Thranduil brał na swoim super Jeleniu 4 typa i im ścinał głowy. Taki trochę Jeździec ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ze mnie to ogólnie taki śmieszek heheszek i potrafię cisnąć beke ze wszystkiego. Niektórzy we mnie tego nie lubią bo ze mnie zbyt szczęśliwa osoba #wygryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MokrySuchar: Pomimo tłumaczeń iluś tam już osób, nadal nie dochodzi do ciebie, że zachowywałeś się niestosownie do miejsca. Pieprzona wieś umysłowa. Dlatego czekam na ostatki seansów, żeby było jak najmniej ludzi, wtedy będę mógł spokojnie obejrzeć ten film, nawet jeśli jest słaby i śmieszny na siłę.
  • Odpowiedz