Wpis z mikrobloga

#pokazzakupy

Kupiłem matce na święta 8'' Ployer MOMO8W - dziś doszedł.

Tablet sprzętowo całkiem niezły. Poza kamerkami, no i brak GPS. Też jest kupe elementów z chińskimi krzaczkami, ale z czasem pewnie uda się je usuwać, albo po kolei zmieniać języki.

Myślę też, że cena przystępna nawet jeśli dodać 108 cebulionów VATu.

Chodzi w porządku, nie tnie się. Tylko co z tego. Nie wiem, czy ktoś z Was widzi jakieś plusy Windowsa 8.1 na tablecie, ale ja żadnych i chyba żałuję, że nie wziąlem niczego na #android

Jedyne pocieszenie, że ten tablet to praktycznie PC i prędzej czy później na innych urządzeniach trzeba będzie przejść na 8.1, a przez to będzie łatwiej. Zwłaszcza, że apki typu oneNote, skudrive czy inne biurowe są nawet korzystne.

Ma ktoś może jakieś ciekawe spisy aplikacji, tricków i w ogóle porządne wprowadzenie do windowsa na tablecie?

No i jeszcze jedno. Myślałem, że Sklep/appstore będzie jakoś bardziej zapełniony, a tu lipa...

link tutaj

#aliexpress #windows #windows81 #windows8
Pobierz H.....a - #pokazzakupy

Kupiłem matce na święta 8'' Ployer MOMO8W - dziś doszedł.

Ta...
źródło: comment_35bn6iRVBVienAZ0bSPKjsMV0UPVTMnU.jpg
  • 19
@Hiera: 5 stów za chiński tablet bez GPSa? Ma to chociaż gorilla glass? BTW sprawdzilibyśmy jak to benchmarkowo wypada z moim Dell Venue, ale niestety masz gunwosystem.
@Hiera: Przepłaciłeś. Ostatnio kupiłem Chuwi VI8, taniej i w dodatku z 32 gb ramu. A z Windowsem na tablecie ,to cały myk jest w tym ,że jest sporo programów, których nie dostaniesz na androida. No i na andku dużo trudniej włączyć jednocześnie Youtube i pasjansa.
Ja strasznie się #!$%@?łem na tego windowsa jak oglądałem tablety w sklepach, bo gui nie jest przystosowane pod paluchy w pełnym windowsie jesli wyjdizesz z metro


@Felonious_Gru Tobie sie chyba windowsy pomyliły. Pecetowy Windows 8.1 nazywa się PRO i ma PULPIT i obsługę aplikacji x86. Przeważnie są to drogie biznesowe sprzęty, często konwertowalne ultrabooki na i5, i7 rzadziej na atomach.

Kupujac tablet z Windowsem bez PRO, kiedys nazywa RT (potem M$ zrezygnował