Wpis z mikrobloga

@uysy: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

U mnie działa


@TheMan: A ciekawą kwestię poruszyłeś bo Ottawa czyli zespół który tak się dał ograć jest w tej chwili w pierwszej piątce jeśli chodzi o najczęściej karane za niesportowe zachowanie.
  • Odpowiedz
@Szaft: swoją drogą to 28 sekund w hokeju to sporo, a co dopiero gdy czasem się zdarzy, że kilka minut grają bez gwizdka. Zdarzyło mi się w Krakowie na żywo oglądać jak tak grali dłuższą chwilę bez przerwy. Niby to nie nhl ale tak napięcie rośnie w tym czasie, że ciężko wytrzymać:P
  • Odpowiedz
@pan_Kmicic: Ciekawostką jest też że średnio zawodnik spędza przy krążku zdecydowanie mniej niż minutę przez całe spotkanie. Nyquist chyba o tym nie wie, z tego co czytam jego średnia to znacznie powyżej, wyciąga większość z każdej, uśrednijmy, pięćdziesięciosekundowej zmiany. Ale ja nie oglądam Red Wings ;p

Co do przerw w grze, absolutnie masz rację - wielką rzadkością dla mnie jest nieprzerwana rozgrywka powyżej dwóch trzech minut.
  • Odpowiedz
@Skibil: Nie, to bramka z OT, tak więc obie drużyny grały 4 vs 4.

Drugi zawodnik, zgaduję którykolwiek, nie podjechał chyba ze zwykłego lekceważenia (spójrz jak 16 zmienia się z 2 przy powiedzmy screeningu), bo bardzo wątpię w to żeby akurat Senators bali się przewinienia na 48 sekund przez karnymi.
  • Odpowiedz