Wpis z mikrobloga

@Im_from_alaska: jesteś zwykłym bucem/prostakiem/chamem. Zgrywasz świętego, a w wigilię właśnie obrazasz innych,wyzywasz,ziejesz jadem. To jest wlasciwa postawa? Uwierz,są gorsze rzeczy niż picie alkoholu-zwlaszcza jeśli nie krzywdzi sie poprzez to innych. I jak juz ktoś wyżej napisał- #!$%@? ci do tego co ktoś robi,zajmij sie swoimi problemami,bo jak widać masz ich sporo.
@Im_from_alaska: Wiem, ze juz rozstrzygnąłeś kwestie lampki wina, czy miodu pitnego, ale to nie zmienia faktu, ze Twój wpis celowa ma być ostry i wyrazisty zeby ludzie plusujo...

Nie ma nic złego w alkoholu! Nawet w święta! Tylko trzeba pic go z klasa.

Wstrzymałbym sie z osadami (bekazpodludzi), po stokroć wolalbym byc na wigilii wykształconych ludzi z lampka wina w ręku omawiających ciekawe tematy, niż na wigilii tępych abstynentow ;)

Wesołych
@frika: ale czy ja się #!$%@? w czyjeś życie? picie alkoholu w nawet przeciętnych ilościach to niszczenie sobie zdrowia, co dla mnie jest przejawem braku szacunku do samego siebie, a robienie tego przy okazji często jedynego rodzinnego spotkania w roku i w sumie jakby nie patrzeć święta związanego z religią jest przejawem patologii. pijcie sobie, ja wam nie bronię, to tylko moja opinia.