Wpis z mikrobloga

Sytuacja w tramwaju sprzed paru dni . . .

Siedzi arab a przed nim na siedzeniu polka. Oboje mieli po okolo 22 -25 lat.

On pozycja samca alfa, ona zakochanej idiotki. Szepcza sobie po angielsku jak to siebie kochaja, itp.

Na przystanku do tramwaju wchodzi babcia. Weszla drzwiami ktore sasiadywaly z siedzeniami na ktorym siedzieli arab i jego polska dziewczyna. Babcia ledwo stala nogach.

Pierwszy dostrzega ja arab ale z jego strony nie bylo zadnej reakcji. Po paru sekundach babcie dostrzegla blondynka i od razu zerwala sie z miejsca by jej ustapic.

Arab zdezorientowany i przerazony pyta sie blondynki "co sie stalo? Czemu wstalas? Wysiadamy?"

Ludzie ktorzy widzieli te scene parskneli smiechem i zaczeli sie smiac.

Blondi zaczela tlumaczyc arabowi ze wstala z miejsca by ustapic miejsca starszej kobiecie.

Arab wysluchal ja ze zdziwiona mina ale z jego oczu mozna bylo wyczytac ze dla niego to jakas nowosc . . . zeby tam kobiecie miejsce ustepowac.

W kazdym badz razie tramwaj jedzie dalej, a studenci stojacy obok zaczeli miedzy soba na zywca przy nich mowic ze moglby chociaz swoja dziewczyne wziac na kolana albo jej miejsce ustapic. Nic z tego . . . arab samiec alfa siedzial rozwalony na krzesle, a ona stala obok niego i gladzila po glowie.

Wtedy jeden ze studentow opowiedzial kawal jak to arab ciagna zone za wielbladem, a zapytany co robi odpowiedzial ze wiezie zone do lekarza.

Inni go zaczeli uciszac bo blondi zrobila sie czerwona i widocznie wystraszona.

Student spojrzal na nia i powiedzial : a co tam. Niech sie uczy gdzie jest jej miejsce.

Taka sytuacja . . .

#ztm #logikarozowychpaskow
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@msq: Ja z kolei widziałem w Lądku scenę gdzie dwóch Januszy z Polski zerwało się, żeby jakiemuś starszemu małżeństwu ustąpić miejsca w metrze, a starsi państwo byli w szoku, bronili się rękami i nogami, aż Janusz wziął pana za ramiona i w zasadzie wcisnął pana w siedzenie.
  • Odpowiedz
@postac: W UK bywalem od czasu do czasu, ale w Dublinie przez kilka lat podrozowania komunikacja miejska przynajmniej dwa razy dziennie bardzo czesto widzialem mlodych ludzi ustepujacych miejsca starszym. Nikt nie byl w szoku.
  • Odpowiedz
@Abroon: Paru ciapaków mieszka u mnie na osiedlu. Brak jakiekolwiek kultury jest u nich normą - ile to razy widziałem jak zamiast przytrzymać sąsiadce z zakupami drzwi, wpieprzali się do klatki przepychając, bądź zatrzaskiwali furtkę przed nosem. Byłem też świadkiem chamskiego zachowania podczas wyprowadzania roweru z klatki - ciapak zamiast pomóc, jebnął drzwiami o rower i sobie poszedł. Jak mu zacząłem wrzucać to tylko odburknął coś po ichniemu. Kretyni.
  • Odpowiedz
@Rabusek: no właśnie nie wiem skąd u nich coś takiego. Niby nie powinienem generalizować, może to media wmawiają ale cholera nie. Spotkałem tylu ciapatych i zawsze byli głosni, chamscy, zero kultury i tylko patrzą na laski jak bordo ;D
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: przyjechał do Polski, to niech się dostosuje, albo w--------a.

Spróbuj w krajach arabskich publicznie zachowywać się wyraźnie wbrew ich obyczajom, manifestuj, jak bardzo masz je w dupie i zobacz, co się stanie.
  • Odpowiedz