Wpis z mikrobloga

Sytuacja w tramwaju sprzed paru dni . . .

Siedzi arab a przed nim na siedzeniu polka. Oboje mieli po okolo 22 -25 lat.

On pozycja samca alfa, ona zakochanej idiotki. Szepcza sobie po angielsku jak to siebie kochaja, itp.

Na przystanku do tramwaju wchodzi babcia. Weszla drzwiami ktore sasiadywaly z siedzeniami na ktorym siedzieli arab i jego polska dziewczyna. Babcia ledwo stala nogach.

Pierwszy dostrzega ja arab ale z jego strony nie bylo zadnej reakcji. Po paru sekundach babcie dostrzegla blondynka i od razu zerwala sie z miejsca by jej ustapic.

Arab zdezorientowany i przerazony pyta sie blondynki "co sie stalo? Czemu wstalas? Wysiadamy?"

Ludzie ktorzy widzieli te scene parskneli smiechem i zaczeli sie smiac.

Blondi zaczela tlumaczyc arabowi ze wstala z miejsca by ustapic miejsca starszej kobiecie.

Arab wysluchal ja ze zdziwiona mina ale z jego oczu mozna bylo wyczytac ze dla niego to jakas nowosc . . . zeby tam kobiecie miejsce ustepowac.

W kazdym badz razie tramwaj jedzie dalej, a studenci stojacy obok zaczeli miedzy soba na zywca przy nich mowic ze moglby chociaz swoja dziewczyne wziac na kolana albo jej miejsce ustapic. Nic z tego . . . arab samiec alfa siedzial rozwalony na krzesle, a ona stala obok niego i gladzila po glowie.

Wtedy jeden ze studentow opowiedzial kawal jak to arab ciagna zone za wielbladem, a zapytany co robi odpowiedzial ze wiezie zone do lekarza.

Inni go zaczeli uciszac bo blondi zrobila sie czerwona i widocznie wystraszona.

Student spojrzal na nia i powiedzial : a co tam. Niech sie uczy gdzie jest jej miejsce.

Taka sytuacja . . .

#ztm #logikarozowychpaskow
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Abroon: Może jest choć cień szansy, że dziewczę przejrzy na oczy zanim wyjdzie za Księcia pustyni i wjedzie z nim do jednego z muslilandu.
  • Odpowiedz
On pozycja samca alfa, ona zakochanej idiotki. Szepcza sobie po angielsku jak to siebie kochaja,


może dało jej to do myślenia


@piotreek88: pls staph. W takie cuda nie uwierzę
  • Odpowiedz
@Abroon: kurde to tak jak moja wakacyjna wspollokatorka :D szczupła drobna blondynka spokojnie 9/10 i miała chłopaka z którym cały czas gadała na Skype i czasami miałam już dość tego "honeyyy " bo nawet jak jadla zupę to nu mówiła :D z koleżankami myślalysmy ze to m----n ale udało się nam podejrzeć - to był ciapak :d w dodatku się z nim zareczyla akurat jak że mną mieszkała ;p studentka
  • Odpowiedz
@Abroon: a ja usprawiedliwię araba, sam jak jeżdżę komunikacją miejską to zawsze poluje na miejsce siedzące. Nienawidzę stać, miejsca nigdy obcym osobom nie ustępuję bo zawsze znajdzie się jakiś altruista, który chce zabłysnąć na cały autobus. Jedynie swojej dziewczynie mogę ustąpić, ale i tak wolę ją wziąć na kolana.

Poza tym on ma chociaż swoją białą dziewczynę, a wy wykopki? Na pewno nie każdy z was ma. Hehe.

Też nie
  • Odpowiedz
  • 61
@Donk_von_Fisher: ja nie pisalem o tym ze ktos nie ustapil miejsca "obcej osobie" czy nawet "starszej osobie".

Ja pisalem o babci (staruszce) ktora ledwo chodzila i ledwo stala na nogach. Nie potrafie na oko oceniac wieku ale jakbym mial strzelac to byloby to pomiedzy 90 a 100 lat.

Nie mow mi ze trzeba byc koniecznie altruista by odrucho takiej osobie ustapic miejsca.
  • Odpowiedz