Wpis z mikrobloga

Patrzcie Mirki co zrobiłam :) #chwalesie

Stop chromowo-niklowy. Niestety odlew trochę nie wyszedł i w dwóch miejscach lutowany stopem srebro-miedź :(

Marne zdjęcia ale chyba widać. Honda CBR954rr

#motocykle #rekodzielo #handmade #metal #odlewnictwo #obrobkametalu

Widzę mnóstwo niedoróbek, ale to pierwsze takie cudko jakie zrobiłam :)
Pobierz
źródło: comment_XGSdzzZyQ1ORFRWv5V5TPVMeeO7Mtio7.jpg
  • 13
@baba_by_sie_jednak_przydala: przy grawerowaniu lampy niestety frez mi nieco zjechał, trochę widać :( ogólnie już kiedyś sobie modelowałam takie małe moturki, ale to jest pierwszy który odlałam i obrobiłam. widzę trochę błędów, następny pewnie już by wyglądał lepiej. jak na pierwszy chyba nie jest źle :) oczywiście z wielu szczegółów musiałam zrezygnować z przyczyn technologicznych, trzeba było decydować co warto zrobić a co nie (do teraz się zastanawiam czy nie dałoby rady
@trysekcja: Widzę, że są tu jeszcze jacyś technicy dentystyczni oprócz mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Protip na polerowanie: po wygumkowaniu, filc na mikrosilniku, trochę pasty polerskiej takiej z kostki i jazda na dużych obrotach. Murzyński blask gwarantowany. Jak się jeszcze pociśnie barankiem, to już w ogóle lusterko.

Już w zawodzie, czy jeszcze się uczysz?

Mój króliczek robiony kiedyś.
Pobierz
źródło: comment_SrGBiSZSccciwOIOyPAG6Kca3Gd50riS.jpg
@ArturVonFornal: egzamin zawodowy w styczniu :) dzięki, polerowałam filcem na mikrosilniku ale nie używałam pasty, będę miała na względzie na przyszłość, dzięki :) choć ciężko tu wypolerować wszystko, w niektóre miejsca nawet cienkimi frezami nie dało się wejść. Królik świetny :)