Wpis z mikrobloga

@Darkin_: w tej cenie bierz Asusa T100. Specyfika właściwie identyczna, a bateria (wnioskując po zdaniu powyżej) ZNACZNIE lepsza.

Win 8 działa jak cudo - oczywiście nie licz na jakieś wymagające gry czy 30 kart przeglądarki.
@xylorinn: Problem w tym, że nie kupuję tego w sklepie, tylko przedłużam umowe na internet w Play i tabletów w swojej ofercie mają tylko ten ;)

@Pannoramix: A powiedz mi miałeś/masz wersję z dyskiem w stacji dokującej? Ciekawi mnie czy w wersji bez dysku jest miejsce na podłączenie swojego dysku.
@Darkin_:

@Pannoramix:

@xylorinn: Bardzo mi sie podobaja te tablety, ale 3, czy nawet 5 godzin pracy na jednym ladowaniu jest naprawde odrzucajace w przypadku urzadzenia za 1500 zlotych. Wiem, ze to pelnoprawny windows i swoje wymagania ma, ale wszystko jest coraz wieksze, procz baterii.
@Darkin_: @Pacjent: wszystko zależy z tego jak sięz nich korzysta, jeśli hibernuje się tablet zamiast go usypiać to spokojnie starcza t100 na 7-8h pracy, osobiście odpalałem na nim Torchlighta 2 i chodzi bez problemu np, da radę pisać w visualu oraz w innych IDE, windows chodzi jak burza jednak zdecydowaną wadą jest te 10 cali i mała klawiatura, wpierś sobie biję czemu nie wziąłem 11.6 cala ale nie miałbym gdzie