Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy.

Wracając dzisiaj zmęczony zatłoczonym autobusem, pomyślałem sobie, że muszę się wziąć za siebie.

Parę ładnych lat spędziłem w szkołach artystycznych. W tym roku mam licencjat z animacji, a nic nie rysowałem od poprzedniego semestru. (robienie wszystkiego na ostatnią chwilę i te sprawy).

Żeby się zmotywować do działania, postanowiłem zrobić mały #konkurs #rozdajo #rysujzwykopem

A więc sprawa wygląda tak:

1. W komentarzach piszcie co chcecie, żebym narysował. Tematyka w pełni dowolna.

2. Pomysł z największą ilością plusów trafia do realizacji... nawet jak będzie tylko jeden plusik ( ͡º ͜ʖ͡º)

3. Głosowanie trwa do jutra, do godziny 16:00.

4. Pracę wykonam ołówkami na formacie a4. Rysunek najprawdopodobniej będzie skończona w piątek, po czym umieszczę go w komentarzu.

5. Nagrodą jest otrzymanie wiadomością prywatną skanu o najwyższej możliwej jakości. Będzie można go sobie wydrukować i schować do szafki między czipsy i batony. ʕʔ

Jeżeli ten konkurs przyjmie się w mirkowej społeczności, to z pewnością z edycji na edycję będą coraz bardziej okazałe nagrody.

Otwieram tag #rysujzapiwkoichleb - wiecie co z nim zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powodzenia ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 28
@zapiwkoichleb: Poproszę obraz pt. "Mirek".

Mirek stoi w samym centrum areny cyrkowej. Trybuny areny nie są puste, zasiadają w nich czipsy, batony, bagiety, krule i prezydenci. Mirek stoi tam na środku, na twarzy ma wymalowane przerażenie. Aparycja mirka - jednocześnie stuleja i mirkokoks. Otoczony jest słodkimi kotkami, sebixem i matim (Ci dwaj w słowiańskim przykucu), @m__b, @niedzwiedzica, @SamiecAlfa, @donmuchito1992, @bart88uk ze swoimi konsolami i funtami oraz JA
- Tukana w okularach siedzącego przed kompem, tukan wielkości człowieka.

- Siedzi na krześle, a krzesło w takiej wielkiej klatce.

- Tukan taki zniszczony, żeby był np. już nie kolorowy, ale kolory wyblakłe, a może nawet i szary.

- Oczy tęczowe, zahipnotyzowane.

Perspektywa dowolna choć widok zza ekranu monitora wprost na Tukana byłby dobry. Z tyłu może być okno i za oknem piękny, kolorowy Tukan na tle wyjebiście pozytywnego nieba i np.