Wpis z mikrobloga

@Pinkman: Nie uważasz że ktos z zagrancy może uzytym przez Ciebie zdaniem opisac to zdjecie zmieniajac tylko wyraz "ukrianskiej" na "polskiej". Uważasz że taki poglad bedzie oddawał rzeczywistośc? Czy takie fotki robione w ROsji tez takim samym zdnaiem skwitujesz? Przecez poprzendnia fotka kalsowa z hailowaniem ktorą przypisywano Ukriancom pochodziła z Rosji.

Aha zapewne powiesz że Ukriancy hailuja a nasi tylko wykonuja salut rzymski.
szurszur - @Pinkman: Nie uważasz że ktos z zagrancy może uzytym przez Ciebie zdaniem ...

źródło: comment_3tb5ZlqBohYxvZtCvsdFp8mPBvXDzPjX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Normalnie wyglądająca młodzież kontra dorośli zrzeszeni nacjonaliści?


@Pinkman: Widzisz wojna to i dizeci wczesniej sie staja dorosłe;)

A na powaznie jesli jest jakas róznica to na pewno nie na korzysc łysoli z mojej fotki.
  • Odpowiedz
@Stefanescu: ale gdzie tu manipulacja? Nie dawno widzieliśmy wizytujacych szkoły nazistów z azowa. Ponadto w internecie zdjęcia dzieci heilujących i trzymających portret Bandery. Mało? A co z podręcznikami szkolnymi? Gdzie przemilcza się zbrodnie i wychwala zbrodniarzy.
  • Odpowiedz
tyle to każdy sam sobie może wydedukować po aurze panującej w tle :]


@Pinkman: Teza którą postawiłeś "na Ukrainie taki zwykły widok.", to pokaż podobną fotkę, sprzed tygodnia... a niech tam... nawet sprzed miesiąca.

Poza tym masz tutaj fotki z marszu w
  • Odpowiedz
Mało? A co z podręcznikami szkolnymi? Gdzie przemilcza się zbrodnie i wychwala zbrodniarzy.


@Stadler: To o Rosji?

Co do salutu. Ważne jest żeby sprawdzać do czego odwołują się salutujący :)


@PatologiiZew: Nie ma to wielkiego znaczenia. Zauważ że nawet we Włoszech karano płkarza ktory taki gest wykonal. Wiec tym bardziej nie można sie w Polsce tłumaczyc że to nie hailowanie a salut.
  • Odpowiedz
@szurszur: Dlaczego nie można? Przecież przedwojenni narodowcy salutowali zanim Hitler na to wpadł. To jest nasza tradycja. Oczywiście że może się kojarzyć. We Włoszech jest to bezpośrednie nawiązanie do faszyzmu. Chcesz go zrównać z przedwojennym polskim ruchem narodowym? Intencje są bardzo ważne. No ale jako że jesteś wrogiem wolności to tego nie zrozumiesz :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@maniac777: nie napisałem nigdzie, że to zwykły widok, to była ironia skierowana do @lukasm, widocznie jeszcze nie opanowałeś na tyle polskiego języka, żeby potrafić wychwycić takie niuanse...

Co do ukraińskich tendencji to jakiś czas temu wrzucałem filmy z między innymi z ukraińską działaczką, która chwali dzieci (ok 7lvl) za imiona ukraińskie a gani za rosyjskie, wrzucałem też, nazwijmy to kompilacją, hailujących dzieciaków z różnych okoliczności.
  • Odpowiedz