Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki, jakiś sposób na bolącego zęba? Boli bez przerwy i pulsuje, w sumie nie wiem, który ząb mnie boli. P/bolowe (nsaids) niewiele pomagają, lżej trochę gdy go mocno docisnę (ale potem #!$%@? jeszcze lepiej) i jak trzymam w paszczęce zimną wodę. Jak dotrzymać do środowej wizyty u #stomatolog

Mam kombo tydzień (koło z patomorfo, pazarytów i farmy) a nie myślę o niczym innym jak go wzięciu kombinerek i dokonaniu masakry (tylko nie wiem, który ząb mnie boli, a który z nim symapytyzuje w cierpieniu)....

#pytanie
  • 13
@Miniaa: Pewnie masz zgorzel gazową na 99%. Zrób prześwietlenie u byle którego dentysty, w 5 minut rozwierci Ci odpowiedni ząb wstawi lekarstwo i rurkę ;) Później niech Twój stomatolog to leczy.

Miałem taki przypadek przed maturą- męczyłem się z tym 4 dni. A ból przeszedł po rozwierceniu jak ręką odjął.
@Miniaa: tam kilka razy nic jej nie zrobi i sie zregenruje szybko, byleby tak nie zyc w ciagu :P. Ja tylko mówię, że mi pomogły dwa piwka i po jednej tabletce ibuprofenu i paracetamolu. Paracetamol masz dawkę toksyczną chyba 4g dziennie także 8 tabletek apapu :P. #lekomania.

No ale nie polecam tego dłużej jak 1 2 dni bo to rzeczywiście mocno szkodliwe jest.