Wpis z mikrobloga

@plnk: A pecetowcy to nie hipokryci? Skąd niby się wzięło hasełko "grafika w grach nie jest najważniejsza"? Takie wojenki były są i będą. Mnie bardziej obchodzi to, że na PC gra wychodzi raz i jak mam samozaparcie to sobie ją zmodyfikuję, żeby wyglądała lepiej. I nie muszę się prosić o jakiejś remastery i smarować d--y, bo gra wygląda jak g---o i nic z tym nie zrobię.
  • Odpowiedz
  • 0
@skywalkergw: to zależy od gustu, dla mnie skyrim na modach jest lepszy niż te dwie gry razem wzięte, w obie grałem, unchartedy nawet wszystkie przeszedłem, a do tego jest tona gier, które mi się bardziej podobają od tej dwójki
  • Odpowiedz
@skywalkergw: No ja cię przepraszam ale nie wiem w czym gorsze są tytuły takie jak Civ V, StarCraft 2, ARMA 3, Europa Universalis IV (i ogólnie z całą resztą dobrodziejstw od Paradoxu) czy kolejne odsłony Heroes of MM albo już powoli wychodzące z wersji testowych Elite: Dangerous? O co ma mi być przykro, że nie zagram w całe dwa dobre tytuły, które wyszły tylko na PS? (no dobra z serią
  • Odpowiedz
@StraznikOgniskaDomowego: To, że nie są w twoim typie to nie znaczy, iż są gorsze we wszystkim. Nie musiałeś po prostu tego dodawać, bo twoja wypowiedź nabiera bardzo negatywnego - może nawet konsolowo-fanatycznego wydźwięku.
  • Odpowiedz
@StraznikOgniskaDomowego: Przekręcasz moje słowa - nie piję do tego, że ci się nie podobają ale do tego stwierdzenia "we wszystkim są gorsze". Mi się nie podoba ani Uncharted 3 ani TLoU ale doceniam ogrom pracy i kunszt ludzi z ND, więc nie dziw się, iż twoje posty mają negatywny wydźwięk.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: @skywalkergw: nie wiem co wy macie z tym tlou, pograliśmy z kolegą trochę (6h ) i stwierdziliśmy że to takie 6/10. Ani to fabularnie ciekawe, ani gameplay jakoś wybitne a piksloza psuje cały klimat jaki mógł by w tej grze być. (żeby nie było: posiadam/posiadałem wszystkie platformy oprócz next-gen).
  • Odpowiedz