Wpis z mikrobloga

@Rajhan: w rekomendowanych to mogą sobie dać nawet 3x GTX 980. ;) To raczej minimalne są dosyć spore jak na minimalne. :D

MINIMUM:

OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit

Processor: Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz

Memory: 8 GB RAM DDR3

Hard Drive: 40 GB free space

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 670 / AMD Radeon™ HD 7870

Sound: DirectX®
  • Odpowiedz
@plnk: Przecież ta gra nie wygląda, aż tak dobrze. #!$%@?, te minimalne to jest high-endowy komputer sprzed ok 2 lat. I niby teraz minimalne. Coś mi się wydaje, że po tym co odstawił ubishit w swoich grach i uszło mu to płazem inni idą jego drogą. Skoro można oszczędzać na optymalizacji to po co przepłacać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@WillyHack: ale Ubi wyjechało tak przy marce z ugruntowaną na rynku pozycją, wątpię, żeby Techland z kolejną grą o zombie mógł sobie na coś takiego pozwolić. Widocznie mają spore braki w dziedzinie optymalizacji, albo... no nie wiem, #!$%@? efektów i teraz ciężko, żeby to działało na 650ti. :)
  • Odpowiedz
@plnk: Raczej myślę, że to kwestia optymalizacji lub #spiseg by wypromować sprzedaż na konsolach dlatego dali zawyżone minimalne. Podając takie wymagania minimalne "ucinają" sobie bardzo dużą część rynku a pc.

Jeśli chodzi o Assasyna to tak ale Watch dogs było nowym tytułem a i tak Ubi poleciało z optymalizacją.
  • Odpowiedz
@plnk: Bo w przypadku AC:U wiedzieli że mają ugruntowany tytuł więc stwierdzili pewnie że posiadając takie zaplecze fanów mogą walić po całości i wypuścić wersję alpha.
  • Odpowiedz