Wpis z mikrobloga

#gry #bf3 #jaramsie

Ten trailer do najbliższego dodatku.

Jak jakiś film. Wiem, że trailery zawsze są przesadnie zajebiste, ale i tak jestem podjarany. Zwłaszcza, że będzie moje ulubione capture the flag, no i Air Superiority też się ciekawe wydaje.
  • 6
  • Odpowiedz
@Dreszczyk: No ja wiem, ale jak widzę przeciwlotniczego HMMWV i te dirt bike'i to już widzę jak zajebiście będzie można je wykorzystać :) Tak jak mówię, wiem, że trailer trochę nierealny, ale pięknie im wyszedł.
  • Odpowiedz
@vervurax: Moim zdaniem trailer bardzo dobry. Nie chce mi się jednak wierzyć, że te motorki wytrzymają taki ostrzał - podejrzewam, że "aktorzy" grali tak, żeby się aż tak szybko nie pozabijać :) Mimo to podejrzewam jednak, że BF wkręci mnie znowu na max 2 tygodnie i wrócę do #moh tak, jak wróciłem po Aftermath, który był naprawdę fajny.
  • Odpowiedz
@prostynick: Ja ostatnio też gram z przerwami. Od premiery do CQB grałem regularnie, ale potem po każdym DLC 2 miesiące przerwy. Teraz znowu gram od ~2 tygodni. Jakby nie patrzeć 15 miesięcy, a jednak nadal się katuje to samo :) Między innymi oczywiście, bo przeplatam Mass Effectem w coopie.

Natomiast MoH mi się nie spodobał. Warfightera mam na myśli.
  • Odpowiedz