Wpis z mikrobloga

#csgo #dreamhack

Powiedzcie mi, bo już nie mam pewności... Dreamhack ogląda kilkaset tysięcy osób. Na mirko tag #csgo obserwuje raptem 700 osób. I nawet w tak małej grupie codziennie widzę kilkanaście wpisów, o tym, że ktoś dostał skrzynkę. Zarówno wczoraj jak i dzisiaj miałem włączony stream z DHW (oficjalny kanał Twitch) na wszystkich meczach. 20 godzin i nic. Albo jestem tak pechowy, albo coś źle robię. Czy na pewno wystarczy mieć połączone konto Twitch ze Steam i włączony stream? Może trzeba jednocześnie oglądać na GOTV / rozpalić ognisko i tańczyć / wypowiedzieć zaklęcie / stanąć na głowie / odpluć 3 razy przez lewie ramię?
  • 15
@Fido2801: Miałem odpalone wczoraj 2 kanały na twitchu przez parę godzin, dostałem 2 skrzyneczki. Dziś miałem odpalony ten jeden kanał przez parę godzin i nic. Fart i tyle.
@poczekalniaa: Dlatego właśnie tak mnie dziwi, że na takim mirko co trochę pojawia się zwycięzca z pytaniem "sprzedać czy otworzyć?". Przecież to jest do cholery malutka społeczność względem ogólnej ilości widzów :P