Wpis z mikrobloga

Mirki jak przekonać kumpla żeby nie robił za każdym #!$%@? razem battle fury na pa? W ostatniej grze od początku dostawaliśmy w dupe a on jak zwykle uparł się na battlefury no bo będzie szybciej farmił (!!!!!oneone), a zrobił go i tak chyba w 25 minucie dopiero mimo, że mówiłem mu żeby najpierw zrobił dominatora i potem od razu bkb bo mieli dużo stunów. Jak mam mu to #!$%@? wytłumaczyć bo nie mam siły.

#dota2
  • 8
@Nobody: niestety ja zawsze gram supportem a on carry, on nawet nie wie gdzie się wardy stawia więc nie będę ryzykować xD Ogólnie dobrze gra ale z tym battle fury to mnie zawsze #!$%@? :D
@Kactuzz: raz, powiedz mu, ze przez to jego #!$%@? BF przegrywacie gry. najwyzej sie obrazi.

Dwa, jezeli sie nie obrazi, niech robi maelstorma, item polowe tanszy i dziala podobnie.

I trzy, warto pamietac, ze taki hardcarry ma to do siebie, ze przynajmniej te 20minut musi farmic.

U mnie jest tak, ze jezeli gram ze znajomymi i widze, ze carry zaczyna biegac po mapie w 10 - 15minucie i probuje szukac fraga,
@sqez: nie chodzi o to, że nie farmi bo to akurat robi bardzo dobrze ale w ogóle nie uwzględnia co mają przeciwnicy do swojego builda. #!$%@? mnie łapie jak zawsze po phaseach widzę ten ring niezależnie od tego czym gra przeciwnik.