Wpis z mikrobloga

Mirki co się w tym państwie dzieje to ja nawet nie

Wczoraj wraz z cumplem z mieszkania i jego różowym paskiem byliśmy na zakupach i zahaczyliśmy o Pizza Hut w krakowskim M1. Zamówiliśmy, zjedliśmy no i ogólnie to cud miód. Zapłaciłem i wyszliśmy. Po chwili zorientowałem się że zostawiłem swojego e papierosa na stoliku, czym prędzej wróciłem do pizzeri i szukam go, niestety juz go tam nie było ;( Ale chłopak siedzący obok powiedział mi że wzieła go grupka 6 gości którzy siedzieli obok nas. Pomyślałem że pewnie zostawił u kelnerki czy coś. Ale kelnerka nic nie wiedziała. No to ja sruuu biegne i szukam ich, znaleźli się na zewnątrz. Podchodze do gościa który trzyma moją faje i prosze by mi ją oddał,a ten do mnie że znalazł więc jest jego. Ja #!$%@? level max i mówie żeby oddawał bo na bagiety zadzwonie. Gość był na tyle bezczelny że chciał jeszcze znaleźne ... Którego oczywiście nie dostał. Dodam tylko że ten e papieros wart jest ok 250 zł. Mod

BTW Wcześniej usłyszałem ich rozmowy i wywnioskowałem że są albo strażakami na szkółce albo policjantami.

Co się z tą Cebulandią dzieje

#celuba #janusze #truestory #cebulandia #pizzahut
  • 7