Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie auto do 10k byscie polecili: chce zeby bylo w miare oszczedne (ale nie diesel) i wolalbym zeby silnik byl benzyna bez gazu. Chce zeby bylo tez lekko wieksze (niż obecna corsa b). Konieczne: klima! #samochody #auta #motoryzacja
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hpiotrekh: Seryjne sporty w skórze już dają rade jeśli chodzi o trzymanie boczne ( wiem z doświadczenia ;P ). Ale i tak wygodą to szału nie robią te fotele, z tym, że te wrażenia to pewnie przez moje problemy z kręgosłupem. No i sporty wydają się być jakieś takie twarde, zwykłe fotele chyba miększe są
  • Odpowiedz
@Lukassz: te co ja mam (takie jak na zdjęciu) też są dosyć twarde. Niektórzy narzekają, że za twarde, mnie tam bardzo nie przeszkadza, zwlaszcza że głównie trasy robię, a miekkie chyba bardziej męczą.

Jakie miały sporty to nie wiem, jeżdziłem astrą II 2.0 w skórze i miała taki sam kolor, ale właśnie już były większe kubełki, więc pewnie to takie same jak sporty, w nich już coś czułem pod bokami.
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: to może te skórzane są twardsze, ja porównywałem do zwykłych welurowych foteli z polifta ( bo ze zwykłą skórą to styczności nie miałem ), to miększe były. BTW, mi np bardzo dobrze się siedzi w W124 - niby fotele na sprężynach ale zajebiste są : D tylko to typowe kanapy też bez trzymania bocznego, ale wygodne

BTW, tak wyglądają sporty: http://static.motor-talk.de/data/galleries/0/19/9860/58356792/vectra-07-1521035264688412839.jpg

Chyba to samo co w Astrze, tylko bez
  • Odpowiedz
@Lukassz: No ta skóra jest dosyć twarda. wiec samo to nieco utwardza fotel.

właśnie o takich mówiłem. na 99%, bo nie jestem pewien czy był wysuwany podnóżek.

Ale w przyplywie wielkiej nudy i nadmiaru gotówki chętnie bym sobie wymienił. Chociaż przód, bo z tyłu widzę, że się nie różnią. I trzymają lepiej niż te z przodu :D co właściwie uniemożliwia jazdę w 5 osób, bo boczni siędzą półdupkiem na tym
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Do vectr wsadzają fotele z Saabów 9-5 ( bo to też płyta podłogowa VB ) - ponoć są wygodniejsze, brat co ma te sporty u siebie myśli powoli nad kupnem tych z saaba bo narzeka, że sporty mogłyby być wygodniejsze. Co z tego wyniknie zobaczymy, może się pochwale efektami jak się uda ;) Ale i tak z vectry raczej się nie zrobi ultrakomfortowego auta, dlatego ja mam zamiar szukać
  • Odpowiedz
@Lukassz: to wkladali 3.2 do vb? myslalem ze 3.0 najwiecej.

znajomi mieli vb przedliftowe z jakimis 1,6 czy 1,7 to wydawaly mi sie dosyc miekkie.

moj mimo ze na seryjnym zawieszeniu to jest np duzo sztywniejszy niz mondeo mk3, i duuuuuuuzo sztywniejszy od galaretowatego accorda z 2008 :D jeden powie ze to wada, drugi ze zaleta. Ja bym wolal chyba jednak miekkie zawieszenie, bo z---------c nnie ma czym, a na
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Swap z seryjnego 2.5, jakoś to się już odpycha ;) 3.0 było tylko w irmscher i30 - cholernie rzadko spotykane auta. Mnie tam nie przeraża jakoś rozmiar omegi, może nie będzie źle. Zaryzykuje, kręgosłup ważna sprawa więc trzeba się poświęcić :P
  • Odpowiedz