Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie auto do 10k byscie polecili: chce zeby bylo w miare oszczedne (ale nie diesel) i wolalbym zeby silnik byl benzyna bez gazu. Chce zeby bylo tez lekko wieksze (niż obecna corsa b). Konieczne: klima! #samochody #auta #motoryzacja
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BolaMniePlecy: ja mam jeszcze pod domem va z1990 ale mimo że jest też w miarę zadbana (zalozony tempomat XD, klima lezy do zamontowania XD ) to chyba czeka ją tylko zezłomowanie, bo już wyraźnie się ruda za nią wzieła. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ale mam sentyment do tego samochodu i aż szkoda mi się go pozbyć. częściami pewnie też już przekroczyła wartość, może 2-3 razy. nie
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: poza tym, że kumplowi właśnie rdzewieć zaczął, a wcześniej korbowód bokiem w------o xD

to fajny samochód.

Pytanie czy za 10k da się znaleźć sensowny egzemplarz.

od vectry na pewno nowszy i wygodniejszy
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: poza tym, że ten egzemplarz ma tragiczne czujniki cofania to chyba jest ok - silnik przeżyje samochód. Drogie części, ale nie psują się zbyt często.

Trochę wieje nudą, ale jeśli to Ci nie przeszkadza - ok.

Popatrz też na Corollę.
  • Odpowiedz
@WatchYourBack: miałem kiedys civica starszej generacji i bylem mega zadowolony (male naprawy zawieszenia) ale jedzilem 3 lata bez problemow.. Wiem ze nuda ale w sumie mi to obojetne. Nie szukam furki do lansu chyba, wyroslem :D
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy:

Alfa Romeo 156

Części są w miarę tanie i w miarę dostępne. Jest to większe auto. Jest ładne. W środku jest fajnie wykończone. Jak się rozglądniesz, to odkupisz auto od fana marki, więc będzie zadbane i dobrze utrzymane. Będzie klima, będzie skóra, będzie ładne auto i klasa. Awaryjność to mit. Zależy jak ktoś auta używał i czy o niego
  • Odpowiedz