Wpis z mikrobloga

Próbuję sobie założyć konto w Spotify, ale po wpisaniu numeru karty kredytowej (wirtualna Visa) i zatwierdzeniu wyskakuje mi komunikat:

Wygląda na to, że Twoja karta nie działa dobrze lub wydawca karty ma problemy techniczne. Nie martw się, pieniądze nie zostały pobrane. Spróbuj ponownie lub użyj innej karty.
Miał ktoś podobny problem?

#spotify
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przech: sprawdz kd cvv i nr karty, czasem sa takie proste bledy, a z drugiej strony przeplacasz placac usd na przewaulutowaniu podwojnym (pln na usd i usd na pln)
  • Odpowiedz
@przech: Cóż, na tym moja wiedza sie konczy, moze byc ze po prostu z jakiegos powodu twoja karta nie bedzie akceptowana.

Miałem kiedyś podobny problem z Humble Indie Bundle, wtedy użyłem PayPala, Spotify też chyba ma taką opcje.
  • Odpowiedz
@Kalom: no niby tak, ale po to sobie założyłem wirtualną kartę, żeby nie bawić się w jakieś PayPale itd. Chyba po prostu zadzwonię do banku
  • Odpowiedz
@Kalom: podzielę się wrażeniami bo to w sumie ciekawa sprawa. Gościu z mLinii mi powiedział, że Spotify faktycznie wysyła prośbę o weryfikację karty na wartość 0 zł (okres próbny), a mBank odrzuca tą weryfikację bo odrzuca wszystkie na kwotę 0 zł.... no niezłe jaja.

Czyli nie da się zarejestrować konta na wirtualną kartę Visa z mBanku, jedynie można przedłużyć subskrypcję...
  • Odpowiedz