Wpis z mikrobloga

#ogloszenie

Lista osób dla których będzie toczone postępowanie w sprawie dzisiejszych poczynań na mikroblogu, w porządku alfabetycznym:


Mam nadzieję, że to was czegoś nauczy.
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Conflagration: masz krew wielu ludzi na swoich rękach. Powinnaś usunąć konto za ich bany!

W ogóle to tłumaczenie z d--y XD Przeciętne różowe paski nie są takie sprytne żeby takie afery rozkręcać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Conflagration: #bekazpodludzi którzy masowo wrzucają czyjeś zdjęcie. A teraz jeszcze płaczą że czarnolisto i w ogóle że nie masz życia xD a przed chwilą sami się jarali zdjęciem obcej laski i pół mikro z------e "aferą" z d--y.

MOJE MIRKO TAKIE PIĘKNE!
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że to was czegoś nauczy.


@Conflagration: że głupia c--a, która wrzuca swoje zdjęcia do internetu jest bezsilna i nie posiada kontroli nad zdjęciami, które zostaną skopiowane i opublikowane na różnych serwisach?
N.....u - > Mam nadzieję, że to was czegoś nauczy.



@Conflagration: że głupia c--a,...
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że to was czegoś nauczy.


@Conflagration: Przecież ja się tak samo dobrze bawiłem przy tej aferze. Nie ma się czego uczyć, tylko nakręcać :)

Ps. Ani przez chwilę nie myślałem, że to serio-serio, ale 8/10 bo się dobrze bawiłem nakręcając aferkę na nocnej ;p

Z tym, że sprzedawanie innym banów za darmo jest bardzo nie fajne... Bawmy się razem, a nie przeciwko sobie.
  • Odpowiedz