Wpis z mikrobloga

@jedentrylion: nic się nie zmieni. Młodzi są jeszcze gorsi, bo mają o wiele mniej szacunku. Wbrew pozorom są strasznie prześmiewczy i mają w dupie to (a i tak zabierają głos). Oczywiście uogólniam to, ale często to widać, po obu stronach barykady. Jedni krzyczą tylko PO, wszystko inne to śmiech i żarty, drudzy obniżmy podatki ale po co,jak i dlaczego to już nie powiedzą.

Straszna przyszłość tego kraju się maluje, jedynie polepszenie
Chociaż... teraz niektórzy zarabiają 1200, państwo im dokłada co chwilę podatki a tu nic, kompletnie nic.


@Krawwo: i w takich sytuacjach jedyne co słyszę to 'pieprzeni prywiaciarze, aby dla siebie mieć'

Jedni krzyczą tylko PO, wszystko inne to śmiech i żarty, drudzy obniżmy podatki ale po co,jak i dlaczego to już nie powiedzą.


@Krawwo: czysta prawda.

Ogólnie sam należę do grona młodych. Ale wizja przyszłości cholernie mnie martwi. Stale w
@jedentrylion: Tracisz nadzieję bo idiota stojący obok, który jest ślepy i mu to lata ma dokładnie taką samą siłę jak Ty. A jak ma matkę w urzędzie to ma nawet większą ;)

To jest straszne, wszędzie polityka w takim wydaniu to zło, wszędzie są korupcje. Ale nie wszędzie ma to taki wpływ na życie szarego człowieka.

To jest strasznie przykre i smutne. Z jednej strony się dziwię, bo z naszą historią
@jedentrylion: Samym martwieniem się nic niestety nie zmienisz ;) Zresztą, aktywne "działania" mogą mieć podobny skutek. Polityka to trochę jak religia czy pieniądze, ciężko się z ludźmi o tym rozmawia, praktycznie niemożliwe kogoś "przekonać" do zmiany. Lepiej pokazać i niech sami wybierają. Uświadamiać ludzi o tym że mają różne opcje, to chyba jedyna rzecz którą warto robić.

Martwiąc się stracisz zdrowie a jeszcze Cię kopną jak będziesz na dnie ;)
@Krawwo: Nie chcę udzielać się aktywnie, bo wiem, że jak zacznę, to wpadnę w to mocniej. Tak już zazwyczaj miewałem, nie chcę tego powtarzać.

Lepiej pokazać i niech sami wybierają. Uświadamiać ludzi o tym że mają różne opcje, to chyba jedyna rzecz którą warto robić.


@Krawwo: Tak właśnie działam. Na szczęście w przeciwieństwie do niektórych nie burzę się jak źle jest, nie mając ku temu żadnych argumentów. Fajnie jest do