Wpis z mikrobloga

@I_try_to_talk_to_you: hałasują stare konstale ktore po gda jezdza

olsztyn zamowil tramwaje z bardzo rygorystycznym poziomem halasu

dyrektor w fabryce solarisa mowil mi ze nawet obecne tramwaje dla brunszwiku w niemczech ktore produkuja nie sa tak ciche jak te zamowione przez olsztyn
  • Odpowiedz
Hahahahaha ale będą na gumowych kołach czy jak?? Przecież chodzi o to że dudnią koła, uwierz mi nie chciałbyś mieszkać przy torowisku. Mamy chyba ze 40 rocznych marki PESA ze 3 b---------y a teraz na 3 dni przed wyborami ściągneli skręconego na szybko dwukierunkowego też z PESy, który po wyborach pewnie wróci do fabryki. I one wszystkie chałasują więc to nie ma znaczenia, jakie to będą tramwaje.
  • Odpowiedz
@I_try_to_talk_to_you: mieszkalem w mieszkaniu przy torowisku w wawie kiedy jeszcze jezdzily tramwaje 13N...

uwierz mi - do wszystkiego da sie przyzwyczaic, ale te to naprawde byly glosne - szczegolnie w nocy jak byly jakis czas linie nocne w wawie

dzisiaj pesy i tramino sa ciche, szczegolnie jak prawidlowo zrobione jest torowisko (a nie jak na moscie poniatowskiego w wawie)

w gdansku wiele do zyczenia pozostawia jeszcze jakosc torowisk - one
  • Odpowiedz
@nocnyMark: Człowieku tu non stop robią, a to nowe tory, a to remont starych (matecznik PO rozumiesz chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)) więc nie wiem co jeszcze można zrobić, tak samo hałasują tramwaje w innych miastach (Poznań czy tam Wrocław). I ja wiem że do wszystkiego można sie przyzwyczaić, tylko ja się pytam po jakiego siusiaka musieć sie do tego przyzwyczajać sprowadzając dodatkowy hałas do centrum
  • Odpowiedz