Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele... gadaj tu z taką kobitą... W ogóle Mirki wiecie jak ten kod autoryzacyjny dla płatności wyciągnąć?

Ja: proszą o podanie kodu autoryzacji

Ja: dla tej transakcji

Ja: mogę taki uzyskać?

Kobieta z TMUB: Jaki to jest portal?

Ja: dhgate.com

Kobieta z TMUB: Rozumiem, poproszę o chwilę postaram się to dla Pana zweryfikować.

Ja: ok

Kobieta z TMUB: Bardzo możliwe, że jest Pan proszony o podanie kodu CVC2 (jest to kod umieszczony na odwrocie Pana karty, tam gdzie powinien być Pana podpis).

Kobieta z TMUB: Jednak prosze nie podawać go telefonicznie, jedynie w portalu, w którym będą szyfrowane dane. Jest to kod poufny.

Ja: chodzi o to że nie zgadzają się im chyba dane, bo kupowałem członkowi rodziny, więc było inne imię

Ja: i ich dział bezpieczeństwa wykrył problem

Ja: kod ten 3 cyfrowy cvc podawałem przy płaceniu

Ja: ogólnie 2 inne transakcje przesżły

Ja: z jedną jest problem

Kobieta z TMUB: Rozumiem. W takim razie najlepiej zweryfikować to już ze sklepem, czy portalem, w którym wykonywał Pan płatność.

Kobieta z TMUB: Ciężko mi zweryfikować czego jeszcze mogą potrzebować

Ja: i mówią że można to teraz załatwić tak że trzeba im wysłać ten authorization code razem z numerem transakcji oczywiście

Ja: właśnie z nimi rozmawiałem :)

Ja: kazali mi uzyskać w banku authorization code dla tej transakcji

Kobieta z TMUB: Tak jak wspomniałam może być to ten kod CVC2, jeśli nie, to najlepiej, żeby sam sklep/portal doprecyzował czego dokładnie potrzebuje.

Kobieta z TMUB: Jeśli mogę zapytać - z jakich rozwiązań, produktów już korzysta Pan w naszym banku?

Ja: potrzebują authorization code, ja sam nie wiem co to dokładnie jest ale rozmawiałem już z nimi 2 razy

#dhgate #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elec: a wiesz może co to jest ;)? Bo ja nie mam pojęcia, ale pisałem jej że to jakiś kod dotyczący ednej transakcji a ona dalej z CVC... Muszę ratować moje żarówki ledowe :<
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: 2 transakcja poszły, w jednej zrobiłem fakapa bo wysłałem rodzicom prezent płacąc moją kartą nie skapując się że dane na karcie będą zestawiane z danymi wysyłki (różnica chyba tylko imienia).

teraz dhgate upiera się (2 razy gadałem na czacie) że muszę wysłać im authorization code

You can send or give that to us here in chat or you can send it directly to safetycenter@dhgate.com and don't forget to put
  • Odpowiedz
@mazaq1: nikt nie wie co to jest, nie męcz ludzi z banku tym gównem. całkiem możliwe że to sprawa pośrednika płatności, albo po prostu trzeba poczekać aż płatność przejdzie (może sprawdzają ręcznie w takich sytuacjach jak opisałeś)

u mnie jak płaciłem z kilku kont jedną kartą, to 2 od razu przeszły całkiem payment, a następne czekają do akceptacji

i ludzie mówią że z dhgate proszą po prostu żeby poczekać, bo
  • Odpowiedz
@mazaq1: Może płacąc na DHGatcie masz w transakcjach kartą coś takiego (zmyślam bo nie pamiętam już kiedy ostatnio kupowałem coś na DH):

DHGate.com CODEYYYY

I kod to właśnie YYYY - w ten sposób jesteś w stanie potwierdzić, że karta należy do ciebie, bo masz dostęp do jej rozliczenia (billingów)
  • Odpowiedz
@mazaq1: Mi czasem jak kupuję coś w necie Visą z ING to poza podaniem danych karty (numer, CVC, itp) wyskakuje coś w podobnego w nazwie do "Visa 3D-Secure", czyli przekierowanie na stronę banku, muszę się zalogować i potwierdzić operację.
  • Odpowiedz
@mazaq1: pisalem z tymi chujkami malymi i tez chcieli ten kod autoryzacyjny, zadzownilem do wbk i jest cos takiego dla tranzakcji online, tylko ze to poufne dane miedzy bankami wiec ich nie dostaniesz. wiec znowu pisze z tymi malymi chujami i oni odpisuja, ze jest druga opcja: przesylam skan (rewers i awers) karty platniczej. chyba ich p------o...
  • Odpowiedz
@b3lmond0: iii tam, ekarta w mbank nic prawie na sobie nie ma, nawet podpisu :-)

Dawno temu tak potwierdziłem transakcje na dealextreme i jakoś żyję...

Chyba czas coś napisać do skośnych.

W jaki sposób do nich pisaliście (email? przez stronę?).
  • Odpowiedz
ic prawie na sobie nie ma, nawet podpisu :-)


Dawno temu tak potwierdziłem transakcje na dealextreme i jakoś żyję...


Chyba czas coś napisać do skośnych.


W
  • Odpowiedz
Zabieram się za podpisywanie, obczaję co zrobią... Zapis z tego czatu specjalnie tu wklejam (cobym miał go na później w razie problemów).

Ogólnie wychodzi na to, że trzeba tam się kontaktować :-)
  • Odpowiedz