Wpis z mikrobloga

#android #gryandroid #galaxyonfire #gofa

Dzisiaj(wczoraj) wspólnie dużą flotą podbiliśmy wszystkie planety rusków na naszym terytorium, a co za tym idzie wywaliliśmy tych gnojów z naszego klastra i okolic stolicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze chcieli dywersję zrobić podpisując z nami pakt, ale Polacy nie tacy głupi! A Konfederacja rozwija się coraz szybciej, a w niej już trzy polskie sojusze.

Ludzie w sojuszu rozwijają się coraz lepiej i coraz szybciej (w tym ja), sojusz już tak się rozwinął, że musieliśmy założyć drugi "podsojusz" dla reszty Polaków :D

Galaxy on Fire Alliances to zacna gra MMO na androida, niektórzy twierdzą, że przypomina EVE, ale sam nie porównam bo nigdy w eve nie grałem :).

Mimo wszystko zapraszam wszystkich do wypróbowania tej gry i dołączenia do sojuszu :)

Pamiętajcie - Imperium Polskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Gramy na drugim serwerze (na pierwszym ponoć ruscy nas rozgromili)

Gra w gogle play - https://play.google.com/store/apps/details?id=net.fishlabs.gofa

Polskie forum GoFA (dopiero utworzone) - http://gof.nadroida.pl
  • 10
@wysuszony: @obiwan Bardziej kosmiczne ogame, ale znaczniej rozbudowane i nastawione na grę w sojuszu (solo tutaj nie ma jakiegokolwiek sensu). Sojusze zazwyczaj tworzone są przez narodowości.

Nick w grze TykTak więc pisać to weźmiemy Was pod skrzydła naszego Orzełka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tyktak: cos tam pomalu gram, cholera nie lubie od razu zaczynac od miliona planet do ogarniania bo kiepski w takie gry jestem, jeszcze co atak kolejna planete przejmuje... narazie mam 4 planety, a zamuje sie tylko dwiema, bo nie wiem co na pozostalych budowac. jak jakos strategicznie rozlozyc swoje "sily" na planetach? narazie na jednej "glownej" planecie robie surowce + wojsko ladowe + powietrzne + sondy i mam jeszcze 4 albo
@obiwan: Więc tak, złóż podanie do Imperium 2 bo pierwsze mamy pełne. I jest istotna rzecz jeżeli chodzi o ustawienie planet. Pierwsze trzy o nazwie home (nazwa zależna od rasy) masz w układzie macierzystym gdzie nikt Cie nie zaatakuje. Kolejne planety to już pozasystemowe. Dołącz do drugiego sojuszu i zapytaj lidera o stolicę sojuszu i jakąś pustą planetę żebyś mógł skolonizować :). Poprzednie planety, które skolonizowałeś (pozasystemowe) będziesz musiał usunąć, po