Wpis z mikrobloga

484 447 - 23 = 484 424

Witam wszystkich!

To mój pierwszy wpis, dlatego na szybkości małe #coolstory

Od czasu swojej komunii miałem GRANDA G250 z amortyzowaną ramą i widelcem. Ważył jakieś 20kg, miał potwornie szeroką ramę, z przerzutkami biegałem do znajomego na serwis kilkukrotnie na sezon, a jazda na nim po asfalcie była prawdziwym utrapieniem.

No ale na szczęście, po 14-stu latach i przeprowadzce do #krakow, jednocześnie zostawiając swojego starego przyjaciela w rodzinnym mieśćie, postanowiłem sprawić sobie mały prezent, jako, że teraz promocje i rabaty.

Wybór padł na Ghosta 5100, wczoraj odbyłem pierwszą przejażdżkę. 23km, tempo normalne, bo dawno hehe nie pedałowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dzisiaj odczuwam piętno sportowego siedziska i nieamortyzowanej ramy, ale i tak komfort jazdy w porównaniu do poprzedniego towarzysza 10/10

Poniżej zdjęcie po przejażdżce,

Pozdrawiam! :D

#rowerowyrownik
kokomo - 484 447 - 23 = 484 424



Witam wszystkich!

To mój pierwszy wpis, dlatego n...

źródło: comment_KbtJ6oqNok8lWxLUt49REXyPkL9dIDw8.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kokomo: Pamiętaj o serwisie za niedługo. Jeśli nie ogarniasz za bardzo sam co sprawdzać, to oddaj do serwisu (mozesz mieć też pierwszy serwis obowiązkowy, sprawdź w karcie gwarancyjnej).

W nowym rowerze troche rzeczy się musi poukładać, śruby mogą gdzieniegdzie się poluzować. Trzeba sprawdzić co by się luzy nie wybiły.
  • Odpowiedz
@marcinGee: @Wyrewolwerowanyrewolwer: Dzięki chopacy ()

@111wafel111: Dziękuję za przypomnienie. Rower kupiłem w autoryzowanym serwisie tej marki, polecili wrócić po pierwszych 50 km. Serwisowanie obowiązkowe #1 przewidziane na kwiecień.

O swoje rzeczy zawsze staram się dbać, a że nie zarabiam na tyle, aby w najbliższych miesiącach pozwolić sobie na drugi tak duży wydatek, to na pewno serwisowanie będzie regularne.

Pościągałem
  • Odpowiedz