Wpis z mikrobloga

Przygotujcie dane z Mintpala dla developera Cinni. Zdecydował, że nie będziemy robić tego przez Escrow tylko on to osobiście zrobi. Ja dlatego od tego momentu już mu nie ufam. Dlaczego nie chce zrobić tego przez Escrow ? Tłumaczy się, że niby bardzo drogo ;) Ja uważam, że być może dlatego, że chce ukryć ile monet sam posiada. Nie wiem jak dla Was ale dla mnie "Red Flag" znak ostrzegawczy już nie pierwszy :)

Zapewnia, że wszystkie dane użytkowników pozostaną bezpieczne.

Wygląda na to, że wystraszył się i niby chce ruszyć z miejsca. Presja jaką zaczęliśmy wywierać na niego pomogła.

Dlaczego dopiero teraz ? To rozwiązanie jest tak bardzo proste tym bardziej wydaje mi się, że to wszystko jest podejrzane.

Znacie mnie już i wiecie, że lubię spiskowe teorie. Wiecie dlaczego ? Ponieważ doświadczenie nauczyło mnie, że fakty są bardzo często dużo gorsze niż fikcja. Dlatego tak łatwo ludzie dają się nabrać, im bardziej niedorzeczne się wydaja tym lepiej to ukryć bo nikt nie jest w stanie w to uwierzyć LOL :D

Dlatego moja teoria jest taka, że Cinni należy do grupy zepsutych developerów i ludzi z dużą kasą którzy manipulują nami. Do tej grupy moim zdaniem należy między innymi XC, więc jest to bardzo zdolna grupa deweloperów o szczegółach można przeczytać tutaj [SCAM] BLOCKNET: The Metcalf/Prom Alt-Coin Cartel Scam Exposed

Oczywiście jestem tylko człowiekiem i mogę się mylić. Oceńcie sami.

Ogyginalny wątek na Bitcointalk.org tutaj https://bitcointalk.org/index.php?topic=573232.msg9517430#msg9517430

#kryptowaluty

#cinnicoin

#cinni
  • 18
@pawlo74: Nic, powiem tak, jakiś do pomysł cinni dev jest. Myślę że nie ma co komplikować. nie mam tam nie wiadomo jakiej kwoty na mintpal. Ufam mu i podałem mu dane do Mintpal. Dlaczego? Bo to może jedyna i ostatnia szansa na to bym dostał nowe cinni od dev. Lepsze to niż nic. A proponowane przez Ciebie escroow nie potrzebnie komplikuje sprawę i tylko wydłuża. Dlatego wysłałem mu dane do Mintpal.
@pawlo74: No tak sobie myślę że dane do Mintpal nic mu nie dadzą. Ponieważ np w moim przypadku nawet jak się zaloguje to nie zobaczy ile mam cinni ponieważ tego nie widać. Jest tylko okienko w którym napisałem do Mintpal ile mam cinni. Ale nie ma stanu cinni ponieważ te cinni mintpal wysłał do nieistniejącego łańcucha na nieistniejącym txid. Więc to i tak nic nie da cinnidev bo nie jest w
@pawlo74: No i jest tak jak myślałem. Cinnidev zalogował się na mój Mintpal i stwierdził że przecież nie widać na moim koncie mojego BALANCE CINNI. Ale przecież większość z nas jest taka sytuacja. Tak jest jak mówiłem to nic nie da że CINNIDEV się zaloguje na nasze Mintpal skoro i tak nie zobaczy BALANCE cinni gdyż transakcja poszła w zły łańcuch i wg Mintpal stan jest 0 cinni ponieważ wg mintpal
Tak odpowiedział mi ktoś dobrze zorientowany w temacie :D

Cytuje:

> Hi, Have U seen Cinni thread ? anyway I don't trust Cinni dev any more, I might be wrong but he's in XC group. XC ship is sinking now so they will focus on Cinni now.


We will see


not recently, i'll go have a look


focus on cinni? hmm i think maybe they are too busy scamming with blocknet "ITO"
p.....4 - Tak odpowiedział mi ktoś dobrze zorientowany w temacie :D



Cytuje:


 > H...

źródło: comment_YxIGtcv3O6tMln9FuC5aCiaYtiwuCBIw.jpg

Pobierz
@Pepeo: uznał Ci twoje Cinni dlatego, że pisałeś do niego dużo wcześniej i tą samą liczbę Cinni podałeś, nikt z użytkowników nie powinien mieć nic przeciwko temu, więc Ty już odzyskałeś swoje można powiedzieć.
@pawlo74: A już widzę. No i super widzę uznał już 2 użytkownikom no i mi także można powiedzieć że uznał. Teraz kwestia jest taka by zachęcić pozostałych użytkowników. Tym szybciej tym lepiej.
@Pepeo: "widzę uznał już 2 użytkownikom" - sobie uznał !!! przeciż to jego konta !!! sorry ale Ty jesteś straszny baran.

Chcesz zachęcać pozostałych to rób to tylko nikt już mu (albo im LOL) nie wierzy. Mi też zależy na czasie.
@pawlo74 Ja mu wierze. Niema powodu by kłamał. Co z tego ze sobie uznał. Skoro to jego to mu się należy. Uważam że Twoje wpisy na forum cinni tylko opóźniają całą procedurę odzyskania cinni. Sorki że to powiem ale wg mnie PIENIACZ WIELKI jesteś i wszędzie i we wszystkim widzisz SPISEK. Bez przesady.