Wpis z mikrobloga

#afera i prawdziwy wykopowy #truelolcontent Wiecie, że koledzy z lewej strony założyli kanał, na którym celowo zakopywali znaleziska np. @gav? I w tej elicie znalazł się m.in. @anonim1133 (mod) czy też @innuendoPL szef wykopowej agencji bezpieczeństwa! Cóż za ironia, prawda? Mamy screeny, mnóstwo screenów, więc tylko jeden na zachętę.
A.....7 - #afera i prawdziwy wykopowy #truelolcontent Wiecie, że koledzy z lewej stro...

źródło: comment_a93jDroVO01raMO7uBrmjQ0nNj3ngYYp.jpg

Pobierz
  • 531
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LibertyPrime: Jaka żenada? Nic złego nie zrobilem, a ty chcesz dla mnie bana. :) Nie martw się, nie bede ci wypominal jak nie odejdziesz, albo wrocisz. Sam raz tak jak ty napisalem, strzelilem emoquita, a potem mi przeszlo.
  • Odpowiedz
@wielooczek: Lewacy zawsze znajdą usprawiedliwienie dla łamania zasad albo prawa. Przeważnie wystarczy im fakt, że coś jest dla nich niewygodne albo się z czymś nie zgadzają. Tak zwana lewacka tolerancja.
  • Odpowiedz
@Endorfinek: No a po czym poznajesz, że ktoś jest "lewakiem"? Jestem w grupie, bo walczy ona m.in. z różnymi pseudonaukowymi znaleziskami (UFO, GMO. szczepionki etc.). Znaleziska polityczne w większości mało mnie obchodzą. Co do poglądów, to nigdy nie ukrywałem ich. Uważam się za demoliberała. Chociaż dla wielu to w sumie to samo co "lewak"
  • Odpowiedz
@Adam787:

Dla nas to żaden problem, uwierz mi.


Żeście sie cala grupka dobrali żeby sie podniecac tym, że ktos inny sie zebral w grupe i wolal sie do znalezisk o ufo, nwo i inf. nieprawdziwych? :(
  • Odpowiedz