Wpis z mikrobloga

#afera i prawdziwy wykopowy #truelolcontent Wiecie, że koledzy z lewej strony założyli kanał, na którym celowo zakopywali znaleziska np. @gav? I w tej elicie znalazł się m.in. @anonim1133 (mod) czy też @innuendoPL szef wykopowej agencji bezpieczeństwa! Cóż za ironia, prawda? Mamy screeny, mnóstwo screenów, więc tylko jeden na zachętę.
A.....7 - #afera i prawdziwy wykopowy #truelolcontent Wiecie, że koledzy z lewej stro...

źródło: comment_a93jDroVO01raMO7uBrmjQ0nNj3ngYYp.jpg

Pobierz
  • 531
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@obywatel_EN:

Wyzywaj wszystkich od lewaków, komuchów, węsz lewackie spiski nawet we własnej lodówce; wrzucaj na Wykop masę znalezisk o takiej treści-> dziw się, że w końcu sami doprowadziliście do powstania takiego kanału, bo ludzie mieli was dosyć ;[
  • Odpowiedz
@Destr0: zasada jest prosta, bawisz sie w trolololo a pozniej masz pretensje ze ktos sie ciebie czepia ? smieszne @fir3fly: czekam na tego bana, w porownaniu do ciebie nie lize dupy administracji, i tak wroce wystarczy sprawdzic moje ip i zobaczyc ile kont tutaj mam :)
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: @Ryu: Widziałem, że jakiś lewak zaraz podchwyci temat "opuszczenia wykopu" żenada. Nie krzyczałem bo miałem to w dupie, nawet nie wiedziałem, że jest to niedozwolone. Jak byś zauważył nie jestem jedną z tych osób które siedzą cały dzień na mikroblogu i #!$%@?ą głupoty.
  • Odpowiedz
  • 19
@Ryu: anonim jest pełnoprawnym moderatorem wybranym i oficjalnie przedstawionym przez administrację serwisu. Były wcześniej bany? Były. Więc teraz też powinny być, tymbardziej gdy powszechnie wiadomo, że nie wolno manipulować głosami.
  • Odpowiedz