Wpis z mikrobloga

Historyjka z przed paru godzin.

Sprzedałem dziś małe akwarium (krewetkarium) pewnej Pani, która poprosiła mnie, abym za cenę paliwa dowiózł jej wszystko do domu (jakieś 20km od mojego miasta). Myślę spoko - dla mnie to nie problem, ważne że deal się uskutecznił. Dodam tylko, że Pani kontaktowała się cały czas smsowo. Na sam koniec podała adres i zapytała, o której mógłbym jutro przybyć z towarem. Trochę mi to nie pasowało, więc zapytałem czy nie dałoby się jeszcze dzisiaj dobić targu. W odpowiedzi otrzymałem, to co możecie zobaczyć na załączonym screenie. Prychłem niemiłosiernie.

Całej komicznej sytuacji, jeszcze większego smaczku dodała moja #rozowypasek, mówiąc:


Może nie chodzi jej o to, że mąż się dowie ile wydała, ale o to, że po prostu jutro go nie będzie. JADĘ Z TOBĄ!!


#coolstory #truestory #bekazrozowychpaskow #cebuladeals #heheszki
chozi - Historyjka z przed paru godzin.

Sprzedałem dziś małe akwarium (krewetkarium)...

źródło: comment_fAEdq8tIiQke6xGb5sSLHwKqjY59OfB1.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@artuone: mi chcesz wymieniać? Przeczytaj jeszcze raz wpis i zastanów się, gdzie ja tam napisałem, że to JA się nad tym zastanawiałem(?)
  • Odpowiedz
@chozi: są zakłady w kraju gdzie jeden dzień przestoju decyduje o tym że powrót do produkcji jest zbyt kosztowny, więc ludzie z----------ą czy to sylwester czy wigilia i nie ma zmiłuj jak zmiana wypadnie tak trzeba iść
  • Odpowiedz