Wpis z mikrobloga

Mireczki, #chwalesie , oglądajcie dzisiaj 1z10 o godz. 18:50 na tvp2. Będzie to odcinek z moim skromnym udziałem :) Niestety finalnego sukcesu nie było, ale fajna przygoda, i wiem że w ogóle nie stresuje się przed kamerą. Do tego w odcinku jeden śmieszek który przedstawiając się powiedział że lubi chlebuś i ciepłe flaczki u babci. Z tego co wiem czyta wypok na niezalogowanym, nie wie co to mirko. Nawet mi go nie żal( ͡° ͜ʖ ͡°) #oswiadczenie #1z10 i będzie troche #pokazmorde
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirkobiniu: ja pierdzielę, ta ósemka to naprawdę jakaś porażka. I jeszcze udupił Cię pytaniem na sam koniec.

Jak tam jest? Czuć tremę i nerwy? Jacy za kulisami są inni uczestnicy? Czuć oddech rywalizacji na plecach czy każdy podchodzi na luzie? I na sam koniec - jak prowadzący? Wydaje się spoko facetem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@madziulek85: Ósemkowy gość totalnie zidiociały. Każdy z moich znajomych miał z niego bekę. Ale co zrobisz. Gość się na mnie uparł. nie wiem czemu. Może dlatego że nie przepuściłem go do charakteryzatorni. Kto wie..

Jak tam jest? Fajnie, na nagranie można czekać w bufecie, oglądając podgląd nagrania innego odcinka który aktualnie był nagrywany. Czasami można spotkać Pana Sznuka które je obiad. Ja akurat trafiłem na Panią Sylwię która przyszła zjeść
  • Odpowiedz