Wpis z mikrobloga

@Bujak: Bo czuję się jak przegryw, że oni nic nie robią i koszą hajs, ja nic nie robię i nie koszę hajsu ;_;

Dodatkowo - #!$%@?ą mnie masakrycznie filmy w popularnych "MAJNKRAFT" - cały jewtube zawalony tym jest.
  • Odpowiedz
@kamil1210: nie oglądam majnkraftów czy innych szafiarek, ale wygodniej by było dla mnie, jakbym mógł oddzielać treści które mnie nie interesują. Po co mam mieć całe propozycje zawalone filmikami od rockaszalom, skoro ich i tak nie włącze, a na ich miejscu mógłby pojawić się interesujący dla mnie content.
  • Odpowiedz
chyba nie ma bardziej żałosnych kółek jak jutuberzy albo blogerzy...


@frez: nie wiem o jakim kółku na yt/blogach piszesz

ale jest okropne na wykopie, wystarczy rzucić hasło: youtube polska a zaraz zleci się gromadka ludzi skrzywdzonych przez filmiki na tubie i nie mogących normalnie żyć bo ktoś dodaje filmiki do internetu
  • Odpowiedz
Po co mam mieć całe propozycje zawalone filmikami od rockaszalom, skoro ich i tak nie włączę, a na ich miejscu mógłby pojawić się interesujący dla mnie content.


@Bujak: aha, czyli po prostu jesteś super leniem który czeka aż system google podsunie ci pod nos coś co cię zainteresuje a samemu poszukać czegoś interesującego nie jesteś w stanie zrobić. A skoro sam nie jesteś w poszukać sobie interesującej rzeczy to na takie
  • Odpowiedz
@kamil1210: mówię kółku wzajemnej adoracji jak lubią się określać sami siebie blogosfera czy też videoblogerzy, przykładem niech będzie dzisiejsze znalezisko na głównej, gdzie jakiś bloger przeżywa, że ktoś autolike daje na blogu przy czym masa osób skomentowało to, że ich to gówno obchodzi i o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz