Wpis z mikrobloga

@Przwoj: zobacz sobie gameplaye, przede wszystkim ekran taktyczny, jest tak niesamowicie wielką porażką, że szkoda gadać. Nie chodzi o brak przyzwyczajenia czy cokolwiek - jest po prostu praktycznie niegrywalny. Rozegrałem już ok. 30 godzin w grę od momentu premiery i szczerze? Więcej mi się nie chce. Długo by gadać, na cmrev.com masz na forum wrażenia z bety, nie widziałem głosu zadowolenia od ludzi, którzy rozegrali w grę więcej niż kilka godzinek.
@seoama: a wiesz dlaczego? Aby poznać nowe opcje i układ ich zajmie ci to kilkanaście godzin. Ja dopiero mam 30 ze względu na prace i dopiero zagłębiam się w większą ilość opcji. Aby ogarnąć cały nowy interfejs średnio to powinno zająć 40-50 godzin aby płynnie się po nim poruszać. Piszesz o ekranie taktycznym? A widziałeś może scouting? Rewelacyjny jest, bardzo intuicyjny, przejrzysty i prosty w obsłudze.
@Blazus: scouting u mnie wygląda podobnie, bo gram w trybie classic. Ekran taktyczny jest do pipla, koniec kropka. Dużo trudniej zacząć grę w której nie znamy piłkarzy, żeby sobie cokolwiek przypomnieć trzeba się sporo przeklikać. No chyba, że pamiętasz wszystkie kluczowe atrybuty dla każdego polecenia taktycznego oraz atrybuty piłkarza. W 14 było to dużo lepiej rozwiązane. To kółko i gwiadka też się nie spisują, różnice w ich wyglądzie są minimalne i
@seoama: Nie dziw się jak swoje atrybuty ustawiasz na maxa i zaczynasz united. Jeżeli taktykę masz sprawdzoną z poprzedniej wersji to także nie jest to problem bo pamiętasz ustawienie oraz opcje więc aby ją ustawić nie zajmuje ci to zbyt wiele czasu. Ułatwiaj sobie grę dalej i marudź że jest prosta, nudna i do kitu.

W dodatku prawie każda taktyka w klubach jak ManUtd będzie działać bardzo dobrze.
@Blazus: zagrałem united, bo to beta, znam zawodników, wiem jak ich ustawić, ale nawet po kilku sezonach united np. w 14 nie miałem tak, że do każdego meczu przystępowałem z pewnością wygranej, zdarzały się różne wyniki, różna gra - przede wszystkim na kilku frontach. Nie będę w becie bawił się niszowym zespołem, bo są jeszcze bugi i błędy, a kariery nie będę kontynuował na pewno jak wyjdzie oficjalka.

Taktykę ułożyłem od
@seoama: Tak to jest jak u ciebie sezon zajmuje 25h trening 1h a scouting 2h. u mnie trening/taktyka to 40-50h scouting kolejne 50-70h reszta to sezon czyli średnio łącznie 120-130h.
@Blazus: Nie mów mi "tak to jest", bo gram w ten sposób i już od kiedy jest wersja Classic. Zresztą wcześniej też pół roboty zlecałem asystentowi, bo nic tylko mnie irytowały, każdy gra na swój sposób.

Zresztą po co mam marnować tyle czasu na trening i taktykę, skoro wystarczy ustawić wszystko raz i tyle, w każdym zespole.. 1 taktyka i 1 schemat treningowy. Najpierw kondycja, potem ofensywa, ot cała filozofia wielkiej