Wpis z mikrobloga

@plnk: @arkadikuss: Czytanie to co innego niż oglądanie. 15 minutowy format odpowiada let's playom, jakimś "first look" i tak dalej. I uwielbiam na przykład oglądać TotalBiscuita który robi 40 minutowe materiały.

Niemniej format recenzji to format krótki, zawiera w sobie samą esensję. I z racji tego dla mnie to jest 5, maks 8 minut.
  • Odpowiedz
@arkadikuss: Strasznie wkurzająca maniera wypowiedz i wiadro nieśmiesznych żartów, za to pod względem samego opisu gry wyszło całkiem dobrze, miałem tą grę kompletnie w dupie a dowiedziałem się wystarczająco dużo by określić czy warto kupić. Z ciekawością zapoznałbym się z innymi recenzjami ale uszy by mi zwiędły.
  • Odpowiedz
@only: zajebiste ;))

@czesu: recki czytam różnie, ludzie zresztą też jedni lubią jak czytam tak, a raz jak inaczej - ja na przykład nie mogę ścierpieć lektora arhn :) I nie jest to dlatego, że to konkurencja - zwyczajnie nie lubię takiego "czytania", bo materiały mają spoko. Dla przykładu tutaj inna recenzja, czytana w taki sposób, jaki Tobie pasuje: https://www.youtube.com/watch?v=LzCwwlPYG3w
  • Odpowiedz