Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642

wykopplhardwood642

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 50
  • Znaleziska 9
  • Mikroblog 41
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
retromirek
retromirek
retromirek
30.04.2026, 20:21:13
  • 1954
W ciągu zaledwie kilku lat pochowałem całą swoją najbliższą rodzinę. Zostałem na świecie zupełnie sam, mając pod opieką dorastające dziecko. Robię za ojca, matkę i tarczę ochronną.

Po drugiej stronie mam byłą żonę, której jedynym celem życiowym stało się zniszczenie mnie psychicznie, finansowo i zdeptanie spokoju naszego dziecka. Od lat toczę wykańczającą walkę z patologią systemu, złośliwością urzędników i kłamstwami. Ex zdołała zmanipulować i przeciągnąć na swoją stronę resztki mojej dalszej rodziny, robiąc
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 30.04.2026, 22:59:06 via Wypiek
  • 10
Twoja rodzina to Twoja córka. Nikt więcej. Najważniejsze, że ona zn Twoja wartość i chce, żebyś to Ty się nią opiekował. Obserwując takiego ojca, wyrośnie na silną kobietę. Niczego więcej nie potrzebujesz. A jak chcesz zadzwonić i rzucić paroma k-----i czy iść wypić flaszkę to napisz priv. Jesteś #wygryw.
  • Odpowiedz
kongoku
kongoku
kongoku
30.04.2026, 08:39:39
  • 0
#gielda #xtb #bossa jak to jest z IKE i IKZE. Mam konto w bossa, ale denerwuje mnie tam wiadomo wszystko, ale głównie to, że czekam po sprzedaży spółki prawie 48h zanim będzie miał gotówkę do dalszej inwestycji. Czy to jest przypadłość IKE i oni muszą to jakoś zatwierdzić czy przypadłość BOSSA? Na xtb na koncie ike też tyle się czeka po sprzedaży spółki? Trzymam się tam
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 30.04.2026, 08:46:38 via Wypiek
  • 1
@kongoku po sprzedaży akcji po prostu nie możesz gotówki wypłacić, wynika to z przepisów i KDPW, ale operować na akcjach tą gotówką możesz, więc gadasz jakieś bzdury. Możesz sprzedawać i kupować ile chcesz. Ponadto e BOSSA kupujesz realne akcje a w XTB ich papieru z które reprezentują akcje xd
  • Odpowiedz
FrozenShade
FrozenShade
22.04.2026, 22:54:08
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 22.04.2026, 23:05:59 via Wypiek
  • 0
@FrozenShade jesteś ojcem, ona jest nieletnia, robisz test i się nie pytasz o zdanie.
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
18.04.2026, 19:31:31
  • 303
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 18.04.2026, 23:10:40 via Wypiek
  • 3
@Ten_spod_piatego ja tak mam, ja pierd.. masakra
  • Odpowiedz
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 15.04.2026, 18:03:42
  • 0
#xtb szczur zamkniety po 110,50, kontrakty po 107,5, 76k zysku a minute później odjechał i dzień na 113,44 skończony. Ja j---e. Ekstra 15k w piach XD

NIECH TO SIE KOREKCI GOWNO.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido
15.04.2026, 18:05:34 via Wykop
  • 0
@wykopplhardwood642: Niech rośnie duży. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Yeahido - @wykopplhardwood642:  Niech rośnie duży. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000067718

Pobierz
  • Odpowiedz
Widelec_
Widelec_
12.04.2026, 23:02:08
  • 2
Europejska motoryzacja to jednak obsysa. Szukam samochodu dla rodziny 2+4, fabrycznie nowego i do 200k nie ma nic, dosłownie NIC.

Do wyboru są:

- auta 2+3 z dodatkowymi składanymi taboretami w bagażniku do awaryjnego przewozu teściów (Dacia Jogger, Citroen C3 Aircross, różne SUVy). Po rozłożeniu taboretów w bagażniku Joggera zostaje 160 litrów, mniej niż we Fiacie Cinquecento.

-
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 12.04.2026, 23:03:38 via Wypiek
  • 2
@Widelec_ kup używanego grand Cherokee 7 osobowego, za 200k dostaniesz ekstra wersję z usa, nie po szkodzie całkowitej
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
06.04.2026, 20:12:14
  • 0
#mecz #ekstraankieta25/26

Ocena meczu Lechia vs Korona

  • 1/10 7.5% (4)
  • 2/10 1.9% (1)
  • 3/10 1.9% (1)
  • 4/10 3.8% (2)
  • 5/10 3.8% (2)
  • 6/10 7.5% (4)
  • 7/10 11.3% (6)
  • 8/10 15.1% (8)
  • 9/10 7.5% (4)
  • 10/10 39.6% (21)

Oddanych głosów: 53

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 06.04.2026, 20:12:44 via Wypiek
  • 0
@MrFryteczka ostatnie 15 minut dramat w ich wykonaniu
  • Odpowiedz
1950M
1950M
27.03.2026, 19:11:49
  • 0
Mirki z #rowery
Planuję kupic #rower specialized sirrus 4.0, słyszałem że osprzęt jest słaby a płaci sie za naklejkę na ramie. Poleci ktoś rower zbliżony budżetowo a z lepszym osprzętem? #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 27.03.2026, 19:20:48 via Wypiek
  • 0
@1950M weź gravelka Whyte (brytyjski), 5k. Przeceniony z 13k

https://www.whyte.pl/Friston-V5-p165
  • Odpowiedz
niemorzliwe
niemorzliwe
niemorzliwe
25.03.2026, 23:33:20
  • 0
Kupiłem se laptopa gejmingowego i on waży 2,2 kg i zasilacz to będzie do 3 kg. No i niestety. Gra się niby spoko, ale trochę głupieje jak przełącza integrę i dedykowaną kartę graficzną, w przeglądarce często włącza wentylatory, hibernacja raz działa raz nie działa a usypianie to na Windowsie drenuje baterię. No i waga. Nawet żeby sobie na chwilę go wziąć na kolana żeby coś w necie zobaczyć to jakby się cegłę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 25.03.2026, 23:51:36 via Wypiek
  • 0
@niemorzliwe co wziąłeś?
  • Odpowiedz
Citizen_Kane
Citizen_Kane
06.03.2026, 19:31:54
  • 1
Kupiłem nowy piekarnik, a tu zamiast normalnej wtyczki, kabel kończy się w ten sposób.
Rozumiem, że muszę dokupić jakaś wtyczkę do tego?
Jestem analfabetą jeśli chodzi o elektrykę, może mi ktoś poradzić co tu muszę kupić?

#elektryka #agd
Citizen_Kane - Kupiłem nowy piekarnik, a tu zamiast normalnej wtyczki, kabel kończy s...

źródło: 1000008327

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 06.03.2026, 19:37:11 via Wypiek
  • 0
@Citizen_Kane to jest podłączenie do siły. Musi to zrobić elektryk z uprawnieniami jak chcesz mieć spokój z ubezpieczeniem na wypadek pożaru czy zwarcia instalacji. No i pytanie czy masz siłę :)

Edit. A to nie jest siła, 3 żyły. To jak kolega wyżej xd do kostki
  • Odpowiedz
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 06.03.2026, 21:21:35 via Wypiek
  • 0
@BigBang2 przecież się poprawiłem i nie usuwałem mojej treści specjalnie, żeby nie ukrywać błędu swojego... Lol :)
  • Odpowiedz
Bolcano
Bolcano
03.03.2026, 14:26:07
  • 0
#gielda

Ameryczka dziś

  • Wyciągnie 32.4% (22)
  • Wyciągnie sznura 67.6% (46)

Oddanych głosów: 68

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 03.03.2026, 14:27:33 via Wypiek
  • 0
@Bolcano widzisz przeciez futures, zwala bedzie XD
  • Odpowiedz
JoeGlodomor
JoeGlodomor
26.02.2026, 08:18:05
  • 0
Jakie znacie popularne głupoty z życia codziennego, w które ludzie wierzą.
1. Zmywarka tępi noże
2. Nie można pić wody z kranu, chyba że się przepuści przez dzbanek z filtrem, to wtedy można.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 26.02.2026, 08:19:39 via Wypiek
  • 1
@JoeGlodomor bo tępi noże XD
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
22.02.2026, 13:22:34
  • 0
✨️ Trudne decyzje w obliczu rodzinnej tragedii Ⓘ
Hej.

Piszę, bo jesteśmy w bardzo trudnym momencie życia i szczerze mówiąc, nie wiem już, czy to my za dużo oczekujemy, czy po prostu zabrakło po drugiej stronie zwykłej ludzkiej empatii.

Moja żona pracuje w IT w kontraktorni X, na UoP, dla klienta T, u którego na co dzień wykonuje swoją pracę. Zarabia minimalną krajową, może delikatnie ponad — około 3800 zł na rękę.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 22.02.2026, 20:06:43 via Wypiek
  • 0
Boże. Niech po prostu porzuci pracę, za to się nie idzie do więzienia. Olać to.
  • Odpowiedz
Jadziajadzia
Jadziajadzia
Jadziajadzia
16.02.2026, 15:49:39
  • 2
W dwie osoby tworzymy aplikację z mądrymi bajkami dla dzieci. Ma to być alternatywa dla migających bajek, uzależniających apek i YT z reklamami.

Tym co ma zachęcić dziecko do aplikacji zamiast kolejnej bajki w TV jest możliwość wyboru bohaterów i miejsca - mamy pierwszych użytkowników i informacje, że faktycznie podoba się to dzieciom.

Mamy pomysły na kolejne funkcjonalności w podobnym duchu - czyli bez reklam i bez uzależniających mechanizmów, ale ciekawych dla

Czy pobierasz aplikacje na telefon tablet dla swojego dziecka?

  • Tak 23.5% (8)
  • Nie 76.5% (26)

Oddanych głosów: 34

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 16.02.2026, 16:16:57 via Wypiek
  • 1
@Jadziajadzia no zależy jaki wiek. Moje ma 3 lata i żadnego telefonu / tabletu nie dostanie do ręki...nie możecie tych bajek na YT wrzucać skoro takie fajne? Xd
  • Odpowiedz
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 16.02.2026, 19:40:58 via Wypiek
  • 1
@moll nie ma juz od dłuższego czasu YT Kids...ja puszczam bajki do 30 min w ciągu całego dnia, kilka wybranych typu Bing, Puffiny, Kicia Kocia. Nic więcej nie potrzeba. Z telefonu @Jadziajadzia nie zamierzam korzystać, nawet w grupie 4-8 a juz szczególnie jakas apka, która tworzy bohatera, generuje bajki itp. Śmierdzi to tamagotchi trochę xd i raczej uważam to za zły pomysł. Powodzenia!
  • Odpowiedz
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 16.02.2026, 19:42:37 via Wypiek
  • 0
@Jadziajadzia fajnie, tylko telefon dla takiego małego dziecka jest szkodliwy (dopamina, ośrodek nagrody etc.) to nie ten wiek na shoty dopaminowe po kliknięciu w kafelek na ekranie itp. Jestem na nie. Wolę czytać zwykle papierowe ksiazki. Ale moge byc tym jednym na 100 Twoich userow co jest na nie. Nie bierz mojego zdania pod uwagę:))
  • Odpowiedz
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 16.02.2026, 19:47:00 via Wypiek
  • 0
@moll tak, oczywiście teraz musisz odpalać zwykłego YT a tam koło binga pan z lombardu czy inny pasut XD
  • Odpowiedz
Lu-ka91
Lu-ka91
Lu-ka91
15.02.2026, 10:30:53
  • 0
#dom #blizniak

Cześć. Pytanie do osób które mieszkają w domu blizniaku, najchętniej usłyszałbym opinie od osób mieszkających w blizniaku który łączy się jedynie garażem z drugim domem. Jakie macie odczucia, czy faktycznie ten poziom prywatności jest ok? I czy słychać dźwięki, uderzenia, hałasy z domu sąsiadującego? Różne opinie słyszałem na ten temat, wiem że pozostaje też kwestia tego czy to naprawde bliźniak czy dom dwulokalowy itp., dlatego chciałbym
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 15.02.2026, 10:36:48 via Wypiek
  • 0
@Lu-ka91 czasami nie widzę i nie słyszę sąsiada przez 2 miesiące...dodatkowe wygłuszenie na ścianach granicznych polecam zrobić (wygluszajacy regips) i jest elegancko.
  • Odpowiedz
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 15.02.2026, 13:20:21 via Wykop
  • 1
Podwójna z dylatacją, pustak ceramiczny. Łączony bezpośrednio ścianami, garaże dołączone do budynku, ale nie w obrysie lokalu tylko wysunięte do przodu domu.
  • Odpowiedz
simon999
simon999
15.02.2026, 00:38:24
  • 1
Mircy, czy ja mam jakies halucynacje i efekt mandeli czy w latach 90 byly lody algidy w kształcie stopy? Jestem prawie pewien ze nazywał sie platfus albo jakos podobnie, ale nie mogę nic znaleźć w necie.
Znalazlem tylko jakiegos z angielską nazwą i calego czerwonego, a temten byl bialoczerwony.

#lody #algida #lata90 #gimbynieznajo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 15.02.2026, 00:39:04 via Wypiek
  • 0
@simon999 były
wykopplhardwood642 - @simon999 były

źródło: 7c4b9554c3a94dfbb09f9f13cc7edbb8

Pobierz
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
13.02.2026, 15:37:06
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 14.02.2026, 12:35:55 via Wypiek
  • 1
@mirko_anonim oddawałem 2 dni po bzykaniu plemniki do invitro i trafiliśmy za pierwszą próbą. Nie lękaj się. I tak wybiorą kilka najbardziej ruchowych plemników.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
02.02.2026, 09:33:29
  • 0
✨️ Kto powinien płacić za obrączki ślubne? Ⓘ
Kto płaci za obrączki ślubne?

Organizujemy z narzeczonym wesele dzieląc wydatki na pół, jednak moja mama teraz mnie atakuje, że to on powinien płacić za obrączki, bo jest jakiś przesąd i tradycja. Nigdy o tym nie słyszałam.

#slub #wesele #zwiazki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 02.02.2026, 11:09:07 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: wspaniałe to będzie małżeństwo jak pytasz na wykopie, po interwencji matki, kto ma płacić za obrączki. To twój ślub, twój mąż a nie matki. Pobudka, z mężem pogadaj.
  • Odpowiedz
dreszczykemocji
dreszczykemocji
27.01.2026, 09:35:48
  • 2
#gielda czy sp500 przy wypuszczonej pomaranczowej malpie z klatki, z perspektywa 15 lat, to nadal dobry pomysl?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopplhardwood642
wykopplhardwood642
wykopplhardwood642 27.01.2026, 09:44:06 via Wypiek
  • 0
@dreszczykemocji jest szczyt, teraz sie nie kupuje.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking