Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko219
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Wykop.pl
  • Ciekawostki

    Ciekawostki
  • Rozrywka

    Rozrywka
  • Sport

    Sport
  • Motoryzacja

    Motoryzacja
  • Technologia

    Technologia
  • Informacje

    Informacje
  • Gospodarka

    Gospodarka
  • Podróże

    Podróże

Dostosuj Wykop do siebie

Wybierz treści, które Cię interesują
i zapisz jako Własną kategorię.

skBartek

skBartek

Dołączył 4 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 222
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 221
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 4
wscieklizna_irl
wscieklizna_irl
06.01.2025, 23:44:57
  • 3
O------m opakowanie makoronu błyskawicznego culineo ktore z-------m współpracownikowi

Mam jeszcze drugie, no i ch00y.
wscieklizna_irl - O------m opakowanie makoronu błyskawicznego culineo ktore z-------m...

źródło: temp_file1771720910216487135

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skBartek
skBartek 06.01.2025, 23:45:28 via iOS
  • 0
@wscieklizna_irl zjadl bym
  • Odpowiedz
Fishwater
Fishwater
06.01.2025, 23:43:22
  • 1
Dzisaj bede mily dla kazdego i nikt mnie nie zdenerwuje #przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skBartek
skBartek 06.01.2025, 23:44:09 via iOS
  • 1
@Fishwater ludzie staja sie niemili przez niemiłych ludzi
  • Odpowiedz
skBartek
skBartek 06.01.2025, 23:43:02
  • 4
skBartek

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotny_przegryw
samotny_przegryw
06.01.2025, 23:21:24
  • 3
#przegryw Nwm co robić. Chyba zwale konia, zjem sniadanie, wezne prysznic i pójdę do roboty, a później będę dzwonić o pracę
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skBartek
skBartek 06.01.2025, 23:21:56 via iOS
  • 0
@samotny_przegryw a co na śniadanie?
  • Odpowiedz
skBartek
skBartek 06.01.2025, 23:39:49 via iOS
  • 0
@samotny_przegryw trzymaj się żołnierzu
  • Odpowiedz
samotny_przegryw
samotny_przegryw
06.01.2025, 23:36:21
  • 0
#przegryw wlasnie gram w korean drinking game apt apt apt w barze z jakąś blondi koreanką i pijemy se drineczki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skBartek
skBartek 06.01.2025, 23:37:10 via iOS
  • 0
@samotny_przegryw chinka
  • Odpowiedz
skBartek
skBartek 06.01.2025, 23:35:09
  • 2
(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
skBartek - (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slupper
Slupper
06.01.2025, 23:29:27
  • 0
Godzinę po zjedzeniu kebaba dostałem gorączki i mam dosłownie 38.6 stopni. Dzwonić po karetkę czy po śmieciarkę?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skBartek
skBartek 06.01.2025, 23:32:19 via iOS
  • 1
@Slupper kebab z kućkakiem?
  • Odpowiedz
hibiskus_mi_umieraa
hibiskus_mi_umieraa
06.01.2025, 23:28:29
  • 10
Trudno uwierzyć, że kiedyś takie chodziły po ziemi
hibiskusmiumieraa - Trudno uwierzyć, że kiedyś takie chodziły po ziemi

źródło: temp_file8172160138542275330

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skBartek
skBartek 06.01.2025, 23:30:41 via iOS
  • 1
@hibiskus_mi_umieraa ciekawe czy by sie dało takiego udomowic
  • Odpowiedz
skBartek
skBartek 06.01.2025, 23:29:44
  • 1

czy wplacisz w tym roku na wośp?

  • tak 48.5% (33)
  • nie 51.5% (35)

Oddanych głosów: 68

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blahajo
blahajo
06.01.2025, 23:30:14 via Wykop
  • 3
@skBartek: no jaha! może w końcu uda się wskrzesić hitlera
  • Odpowiedz
RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
06.01.2025, 23:31:54 via Wykop
  • 4
@skBartek: Za ten tekst Ssakiewicza o WOŚP to w tym roku wpłacę więcej niż zwykle, mimo że Owsiaka nie cierpię.
  • Odpowiedz
Slupper
Slupper
06.01.2025, 23:26:52
  • 1
LoL. Czy Wasi rodzice mają dzieci?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skBartek
skBartek 06.01.2025, 23:27:15 via iOS
  • 1
@Slupper spytam sie
  • Odpowiedz
skBartek
skBartek 06.01.2025, 23:23:19
  • 3
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

kim jest król szczurów i na czym polega jego potęga?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrGerwant
MrGerwant
06.01.2025, 23:44:19 via Wykop
  • 13
Wir smierdzielu
  • Odpowiedz
tomkol
tomkol
07.01.2025, 14:49:48 via Wykop
  • 4
@skBartek: w co ty grasz chujku
  • Odpowiedz
monte_roksik
monte_roksik
06.01.2025, 23:20:01
  • 0
to nie ma zadnego znaczernia kto wygra jakas klotnie, wszyscy skonczymy w piachu dlatego trzeba sie usmiechac albo plakac i byc soba
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skBartek
skBartek 06.01.2025, 23:20:48 via iOS
  • 0
@monte_roksik mądre słowa
  • Odpowiedz
skBartek
skBartek 06.01.2025, 23:16:59
  • 0
Co zrobic?

isc spac?

  • nie 41.2% (14)
  • tak 58.8% (20)

Oddanych głosów: 34

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blahajo
blahajo
06.01.2025, 23:25:46 via Wykop
  • 1
@skBartek: NIE SPAĆ ZWIEDZAĆ I DO RANA Z---------Ć
  • Odpowiedz
szyderczy_szczur
szyderczy_szczur
06.01.2025, 23:06:55
  • 7
Taka szara myszka by wystarczyła dla chłopa ehh..
szyderczy_szczur - Taka szara myszka by wystarczyła dla chłopa ehh..

źródło: temp_file1588335248729465413

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skBartek
skBartek 06.01.2025, 23:09:56 via iOS
  • 1
@szyderczy_szczur ujdzie
  • Odpowiedz
La-Paz
La-Paz
06.01.2025, 22:59:47
  • 2
Wierzycie w szare myszki?
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skBartek
skBartek 06.01.2025, 23:05:59 via iOS
  • 1
@La-Paz nie
  • Odpowiedz
derzaba
derzaba
06.01.2025, 21:36:10
  • 4
Wreszcie po ponad dwóch tygodniach udręki sen w cywilizowanych warunkach
derzaba - Wreszcie po ponad dwóch tygodniach udręki sen w cywilizowanych warunkach

źródło: 1000011437

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skBartek
skBartek 06.01.2025, 23:03:32 via iOS
  • 1
@derzaba cos pięknego
  • Odpowiedz
monte_roksik
monte_roksik
06.01.2025, 21:39:44
  • 1
zazdroszce kaczucha, chodza sobie po cienkim lodzie i kwacza i jeszcze tak smiesznie im sie te raciczki rozjezdzja po lodzie ale maja w------e xD kocham kaczuszki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skBartek
skBartek 06.01.2025, 23:02:34 via iOS
  • 0
@monte_roksik taka kaczka to ma życie. Se egzystuje, cos se w-------i, nasra se na chodniku a nie jak człowiek co żyje w ciaglym wyścigu szczurów
  • Odpowiedz
Raisei-chan
Raisei-chan
06.01.2025, 21:34:44
  • 4
czy ta chusteczka pachnie chloroformem?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skBartek
skBartek 06.01.2025, 21:35:43 via iOS
  • 1
@Raisei-chan nie
  • Odpowiedz
m.....u
m.....u
konto usunięte 06.01.2025, 21:20:31
  • 3
m.....u

źródło: temp_file8178566261467681540

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skBartek
skBartek 06.01.2025, 21:29:44 via iOS
  • 0
@miku_miku jak tak można?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 4 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.12.2024

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.11.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2025

  • Nowy Wykop
  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Wykop.pl