Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko244
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rz3zni4
rz3zni4

rz3zni4

Dołączył 12 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 124971
  • Znaleziska 5999
  • Mikroblog 118972
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 14
rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 14.03.2025, 05:19:29
  • 3
#f1 Kurcze początek sezonu w Australii, jak ja kocham życie :)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOXsu
KOXsu
14.03.2025, 05:31:54 via Wykop
  • 4
@rz3zni4: mial byc bahrain po to tam robiono testy zeby zlomu nie ciagac i ograniczac slad weglowy
  • Odpowiedz
rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 23.02.2025, 16:36:07
  • 7
#eldenring To były moje pierwsze soulsy i cholernie się wciągnąłem. 117h i myślę że ukończyłem podstawkę. Możliwość eksplorowania tego świata, emocje podczas wielu potyczek z bossami ale też i zwykłymi przeciwnikami to było coś, czego w innej grze nie przeżyłem. Jedyny minus jaki dam, to po prostu trudność w rozwiązywaniu zadań pobocznych. Bardzo chciałem wszystko zrobić sam, tak jak używałem swojego builda od początku, ale nie dałem rady bez poradników
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4
Autor
23.02.2025, 17:00:26 via Wykop
  • 2
@3mortis: Wydaje mi się, że chociaż dziennik dialogów z postaciami pobocznymi powinien być w grze. Może w następnej grze?
  • Odpowiedz
rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 14.02.2025, 21:33:59
  • 3
#eurowizja BFF>Steczkowska
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 13.02.2025, 22:52:32
  • 2
#dart W tym sezonie już któryś raz są takie gwizdy. Ogólnie raz to może śmieszyć, ale co chwilę i specjalnie to nie dziwię się, że ich to denerwuje.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 24.01.2025, 05:47:52
  • 1
Po #baldursgate3 kupiłem #eldenring jako pierwsze soulsy i po prostu mam problem nawet wychodzić robić u siebie w sadzie teraz xD
Na prawdę niesamowita gra, nie dziwię się, że otrzymała tytuł roku. Gram bez poradników, ale mam jeden problem z misją od Iriny. List otrzymałem, zamek wyczyściłem, bossa na końcu załatwiłem, ale ojca nigdzie nie widziałem (obejrzałem później miejsce,gdzie powinien siedzieć i go tam nie było). Wracam, Irina
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3mortis
3mortis
24.01.2025, 06:42:10 via Wykop
  • 2
zabicie bosa na koncu zamku jest chyba istotne, gdybys porozmawial z nim wczesniej to by powiedzial ze nie moze nigdzie isc przez tego bosa
a irina jest juz martwa

gdybys edgarowi jednak dak list a potem zabil bosa to spotkal bys go przy irinie nad jej zwlokami

prawdopodobnie po prostu nie rozmawiajac z nim pominales ta czesc jego wątku, obstawiam ze najedzie cie w chatce w liurni gdzie bo to jest kolejna
  • Odpowiedz
3mortis
3mortis
27.01.2025, 06:25:58 via Wykop
  • 0
@bomba4: generalnie te watki poboczne w grach fs to loteria, na wiki czesto przez miesiace po premierze znajdowane sa inne warunki i rezultaty wielu rzeczy, czesto nawet wtedy nagrody sa rozne, jakis kawalek lore mozna wyzebrac itp
  • Odpowiedz
rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 12.01.2025, 10:31:12
  • 5
#baldursgate3 Piękna to i złożona gra, nie zapomnę jej nigdy. 119h zajęło mi ukończenie, wiele zarwanych nocy, bo miałem tylko włączyć na godzinę. Jestem po prostu w szoku na ile sposobów można podchodzić do misji i też jak na końcu wszystko się ze sobą łączy. Jedyny minus to dla mnie ostatni akt, gdzie dużo się dzieje i jakby to może było jakoś podzielone na dwa akty to w teorii przyjemniej
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3mortis
3mortis
12.01.2025, 12:46:52 via Wykop
  • 0
Jestem po prostu w szoku na ile sposobów można podchodzić do misji i też jak na końcu wszystko się ze sobą łączy


@rz3zni4: dopiero jak czlowiek pogra pare razy i zacznie ogladac "ciekawostki" na yt to sie okazuje ile na serio jest tam zawartosci wpakowane tylko czlowiek samemu zwyczajnie ich nie odkrywa grajac po swojemu.
  • Odpowiedz
rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 03.01.2025, 20:18:29
  • 3
#dart Dobrego meczu!
rz3zni4 - #dart Dobrego meczu!

źródło: 1000002439

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 02.01.2025, 12:33:51
  • 3
#dart
rz3zni4 - #dart

źródło: 1000002432

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NiemyWinamp
NiemyWinamp
NiemyWinamp
01.01.2025, 22:48:21
  • 4
Pierwszy raz oglądam mistrzostwa i wciągnąłem się. Był ktoś z was w Gliwicach w ubiegłym roku?
#dart
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 01.01.2025, 23:09:09 via Wykop
  • 2
@NiemyWinamp: byłem ze znajomymi na bocznej trybunie i swietnie się bawiliśmy:) W tym roku w zasadzie podobne miejsca udało się kupić, bo na stoły zabrakło szczęścia
  • Odpowiedz
rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 01.01.2025, 21:51:55
  • 1
#dart Postawić im tam po browarku i jak w pubie meczyk dla zabawy xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 29.12.2024, 23:00:54
  • 23
#dart Ratajski miał dzisiaj trzy wygrane sety, cztery meczowe lotki a numer jeden rankingu nic takiego dzisiaj nie osiągnął. Przecież to oznacza że Orzeł jest lepszy i to ja jestem p----------y?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lomana_LuaLua
Lomana_LuaLua
29.12.2024, 23:03:33 via Wykop
  • 9
@rz3zni4: Ratajski jest po prostu odzwierciedleniem polskiego narodu: orzeł, cierpienie i porażka kiedy już się wydawało że jest dobrze
  • Odpowiedz
matka19002
matka19002
29.12.2024, 19:21:30
  • 6
No i buuuum. Numer 11!
#dart
matka19002 - No i buuuum. Numer 11!
#dart

źródło: temp_file5287506783129156124

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 29.12.2024, 19:30:54 via Wykop
  • 0
@matka19002: Co to za lotki?:)
  • Odpowiedz
rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 29.12.2024, 14:45:40
  • 15
#dart
rz3zni4 - #dart

źródło: 1000002375

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 29.12.2024, 14:28:08
  • 17
#dart Równie dobrze mógłby grać z psem.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 29.12.2024, 14:16:59
  • 8
#dart Dla nas! Dla wszystkich! Pofrunął!!!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigVV
BigVV
29.12.2024, 14:20:12 via Wykop
  • 1
@rz3zni4: niech rzuca jak najwięcej 151 jak w willingen ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 27.12.2024, 21:25:40
  • 4
#dart Oby jedynym Holendrem w czwartej rundzie był MvG
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigVV
BigVV
27.12.2024, 21:27:49 via Wykop
  • 0
@rz3zni4: no to raczej pewniaczek
  • Odpowiedz
SHOGOKI
SHOGOKI
26.12.2024, 12:51:36
  • 622
Dzisiaj w wieku prawie 91 lat zmarła moja babcia. Ostatnie 2 lata żyła życiem niemowlaka, była przewijana, myta i karmiona.
Zapomniała jak się mówi, nie poznawała nikogo a większość czasu spędzała śpiąc.

Dzisiaj rano zaczeła nieregularnie oddychać i poprostu umarła.
Po raz pierwszy od lat ten dom wypełnił się na chwilę ludźmi, tak jak działo się to w każde święta lata wcześniej.
Tym razem jednak zamiast usłyszeć kolędy śpiewane przez 4 pokolenia mojej rodziny, usłyszałem jak
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 27.12.2024, 00:22:37 via Wykop
  • 1
@SHOGOKI: Mam podobną sytuację w domu, babcia 92 lata od poprzedniego listopada leży pod opieką moich rodziców, którzy zostali na wsi na gospodarstwie. Jej pozostałe trzy córki przyjeżdżają raz na kilka miesięcy, a wnuczki które pomagała wychowywać w sumie raz na rok może. Smutne potrafi być to życie :(
  • Odpowiedz
rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 23.12.2024, 13:27:16
  • 0
#dart Jeszcze jeden! Jeszcze jeden!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 23.12.2024, 12:59:22
  • 4
#dart
rz3zni4 - #dart

źródło: 1000002329

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruskizydek
ruskizydek
18.12.2024, 22:50:40
  • 3
Co jak co ale walk on Aspinalla zawsze robi wrażenie ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#dart
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rz3zni4
rz3zni4
rz3zni4 18.12.2024, 22:52:50 via Wykop
  • 0
@ruskizydek: Dla mnie numer jeden, ale też Bounting z Titanium ma super wejście.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 19
  • Strona 4 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.11.2024

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.12.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2025

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking